East European Beer Award: імена володарів золотих медалей організатори назвуть під час Урочистої церемонії нагородження

01 April 2021

Переможці
Через два тижні, 21-23 квітня у м. Рівне (готельно-ресторанний комплекс  «Айвенго» (с. Колоденка, вул.Зелена, 53 (траса Київ – Чоп, 328 км)) відбудеться V Дегустаційний конкурс East European Beer Award і Х Форум пивоварів і рестораторів. Упродовж 21-22 квітня експерти галузі  обиратимуть кращі зразки пива у 22 категоріях. А 23 квітня, під час Форуму пивоварів і рестораторів відбудеться Церемонія нагородження переможців і відзначення фіналістів Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021. V Дегустаційний конкурс пива і сидрів і Х Форум пивоварів і рестораторів пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Робочі місця для пивних суддів буде облаштовано на відстані 1,5 м один від одного. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходів радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Цьогоріч організатори вирішили витримати інтригу й не оголошувати імена золотих медалістів до Церемонії нагородження. Нагороджуватиме переможців і фіналістів Конкурсу зіркове журі.

Організатори оберуть трьох переможців у кожній категорії, а також дипломом фіналіста відзначать пиво та сидри, які увійшли у ТОП-10.

До слова, минулоріч організатори Конкурсу  нагородили 32 пивоварні-учасниці  золотими, срібними та бронзовими медалями. Диплом фіналіст вручили 47 пивоварням, і хоча для більшості з них ця відзнака була несподіваною, але дуже приємною та мотивуючою.

Встигніть подати зразки до участі в Дегустаційному конкурсі та вибороти своє золото в одній із 22 категорій: https://cutt.ly/8jE9fr

Реєстрація суддям: https://cutt.ly/zjE9j0c

Детальніше про Х Форум пивоварів і рестораторів читайте на сайтіhttp://forum.techdrinks.info/ua/event/31

Долучайтесь до участі в Х Форумі пивоварів і рестораторів:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Партнери Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021 і Х Форуму пивоварів і рестораторів: Донау Лаб Україна, Тарі, Fermentis, Concept Glass, Angel Yeast, Харвест Агрохім Україна, ДП Дьолер Україна.

Головним Інформаційним партнером Конкурсу  і Форуму є єдиний в Україні професійний журнал BEER Technologies – триває передплата кампанія на 2021 рік.

Головний Головний Лабораторний партнер — «Донау Лаб Україна»

Ексклюзивний партнер – Concept Glass

Більше інформації на сайтах: forum.techdrinks.infobeertechdrinks.com та на сторінці заходу у Facebook та Інстаграм.