Головний Виноробний партнер IV Міжнародної науково-практичної конференції «Успішне виноградарство і виноробство» – компанія «Престиж-Груп»

27 January 2022

IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство і виноробство»

10-11 лютого відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство», що збере найкращі виноробні компанії України, які презентують свої вина учасникам заходу. Серед них – відома українська компанія «Престиж-Груп», яка є Головним Виноробним партнером конференції. Фахівці компанії поділяться успішним досвідом  розвитку торгових марок ТМ «Odessa», «Французький бульвар», 7 Emotions, WINE FOR FRIENDS, Ferretti freezelino, розкажуть про виготовлення тихих та ігристих вин, коньяків, а також про те, як завоювати ринок та прихильність споживачів.

Представник компанії «Престиж-Груп» візьме участь в обговоренні за круглим столом теми «Успішні історії лідерів ринку: українські винні бренди». Модеруватиме засідання Вероніка Березанська, керівник відділу реклами та зв’язків із громадськістю ППФ «Пахаренко і партнери», Генерального Юридичного партнера конференції.

Учасники конференції зможуть продегустувати ігристі та тихі вина компанії «Престиж-Груп». Адже під час конференції відбудеться презентація-дегустація ігристих та тихих вин компанії у рамках виставки технологій та обладнання для виробництва вин і коньяків, а також технологій вирощування столового й технічного винограду.

Історія ТОВ «Престиж-Груп» бере початок від 6 листопада 2017 року. Тоді ж компанія придбала права на торговельну марку українського ігристого вина ТМ «Odessa». У 2019 компанія «Престиж-Груп» придбала права на торговельну марку «Французький бульвар». Підприємство входить до складу одного з найбільших агрохолдингів України, у власності якого – понад 2000 гектарів виноградників на півдні Одеської області («Кулевча», «Південний Регіон», «Шампань України»).

Компанія «Престиж-Груп» виготовляє тихі та ігристі вина, коньяки тільки із власного виноматеріалу. Для переробки винограду і виготовлення вин та коньяків у компанії «Престиж-Груп» використовують сучасне професійне обладнання, завдяки якому дотримуються всі технологічні норми виноробного процесу. У планах компанії – подальший розвиток та модернізація свого виробництва.

Реєструйтеся на IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Успішне виноградарство і виноробство».

Програма конференції розрахована на 2 дні.

10 лютого конференц-день, упродовж якого виступлять українські та закордонні експерти, представники провідних виноробних технологічних компаній, науковці, виноградарі й винороби-практики.

Детальніше про програму конференцію читайе за посиланням: https://cutt.ly/1I3uxWJ

11 лютого – бізнес-тур на угіддя ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова» НААН України, ФГ «Джабурія», ТОВ «ГРІН ТЕХНОЛОДЖІ», на Одеський коньячний завод «Шустов».

Детальніше про програму бізнес-туру читайте за посиланням: https://bit.ly/3qYEAHj

Запрошуємо взяти участь у конференції власників та керівників, технологів, агрономів великих виноробних підприємств, малих і середніх виноградарів, що вирощують столовий і технічний виноград, виноробів, виробників міцних напоїв на базі винограду та всіх, кому важливо налагодити виробництво високоякісної продукції завдяки сучасним технологіям, впровадженню передового досвіду, який представлять провідні міжнародні та українські компанії на конференції.

Умови участі в конференції:

Для виноробних та агрокомпаній:

Конференц-день + бізнес-тур – 2500 грн.

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1800 грн.

Для технологічних компаній:

Конференц-день + бізнес-тур –3000 грн.

Конференц-день (без бізнес-туру) – 2500 грн.

Науковцям – пільгові умови участі

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід із фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83

Головний Організаційний та Науковий партнер – ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова»

Генеральний Юридичний партнер – ППФ «Пахаренко і партнери»

Головний Винний партнер – ТОВ «Престиж-Груп»

Головний Галузевий партнер – ГС «УКРСАДВИНПРОМ»

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info

Партнери бізнес-туру – ТОВ «ГРІН ТЕХНОЛОДЖІ ЛТД», ФГ «Джабурія», Одеський коньячний завод «Шустов».

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com,  «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна), Wine of Ukraine (www.wineofukraine.com), інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна».

УВАГА!

Участь у конференції можлива лише за умови підтвердження повної вакцинації учасника електронним сертифікатом чи друкованим відповідником, або довідки про одужання після перенесеного COVID-19 за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години.

Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів у додатку «Дія».

Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Звертаємося до учасників з проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.

Читайте також: Пивоваріння в Україні: що і як? Учасники ХІ Форуму пивоварів і рестораторів обговорять актуальну ситуацію в галузі