Медіагрупа «Технології та Інновації» і ГС «Незалежні броварні України» запрошують до участі в ХІ Форумі пивоварів і рестораторів

22 February 2022

Теми ХІ Форуму пивоварів і рестораторів

23-24 березня у Дніпрі відбудеться ХІ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів, який збере на одному інформаційному майданчику всю пивну спільноту України, і не тільки: традиційно, у Форумі візьмуть участь і представники зарубіжних компаній. Цього разу захід приймає ресторан-пивоварня «Старгород» (м. Дніпро, вул. Столярова, 1), затишні зали якого стануть трибуною для спілкування власників і керівників пивоварень, пивоварів, технологів, представників технологічних компаній – виробників хмелю, солоду, дріжджів, пивної тари, пивного обладнання. Очікується участь від найменших, домашніх, пивоварень до крупних пивзаводів і транснаціональних компаній.

Про те, чим живе сьогодні пивна галузь, про її насущні проблеми і запити, про найважливіші потреби порядку денного й говоритимуть на Форумі 23 березня, в рамках першої секції, яку назвали «ФОРУМ АКТУАЛЬНИЙ».

Слово візьмуть представники Громадської спілки «Незалежні броварні України», які презентують напрямки діяльності громадської організації, підіб’ють підсумки пивного сезону й окреслять основні тенденції в пивоварінні. 24 березня, в рамках традиційного для Форумів пивоварів і рестораторів Пивного туру, на потужностях компанії Fanatic члени спілки «Незалежні броварні України» проведуть офіційні збори для всіх охочих пивоварів.

– Запрошуємо всіх охочих 24 березня о 16:00 години взяти участь у загальних зборах Громадської Спілки «Незалежні Броварні України», які будуть проходити на Fanatic Brewing Center у місті Дніпро. Пропонуємо детальніше ознайомитись зі Спілкою,  метою діяльності якої є задоволення законних інтересів та захист прав її членів при виробництві, розповсюдженні, реалізації та споживання крафтового пива незалежними броварнями, які дотримуються у своєму виробництві: натуральності, традиційності, різноманітності та інноваційності,  – члени Громадської Спілки «Незалежні Броварні України»

Наразі Спілка має офіційний зареєстрований статус та працює за безготівковим розрахунком.  На цьому етапі триває робота з п’яти наступних напрямів:

  • Створення свого нормативного документа: ТУ. Розробка Технічних умов потрібна насамперед на високощільні сорти пива, на бочкові та кислі сорти та на сорти тривалого зберігання. Нормалізація норм ДСТУ з особливостями крафтового пива. А також вирішення питання по отриманню ліцензії на окремий сорт слабоалкогольної продукції Hard Seltzer. Після отримання ТУ, всі члени спілки зможуть користуватися цим документом у вільному порядку.
  • Лобіювання інтересів спілки в державних органах. Зниження акцизу для малих незалежних броварень, скасування вимоги акцизних марок для пива з вмістом алкоголю вище 8%. Скасування ліцензії на оптову торгівлю для виробників пива (або зменшення до 20 тис. грн. сплати за неї для об’єму до 2 млн л/рік). Запит до державних органів з питанням роз’яснення щодо ставки акцизного податку відповідно до Закону України від 30.11.21р. № 1914-ІХ про внесення змін до Податкового кодексу України.
  • Реорганізація пивного конкурсу в Україні. Створення групи аудиту зі спостереженням за проходженням етапів конкурсу. Залучання до суддівства пивних суддів з міжнародним досвідом. Контроль якості пивних зразків на етапі сортування по категоріям. Створення незалежної дегустаційної комісії, що збирається на постійній основі, приймає зразки та дає зворотній зв’язок пивоварам.
  • Онлайн навчання членів спілки у міжнародних колег. Організація поїздок на європейські виставки та пивні фестивалі. Створення зум-конференцій з колегами з європейських країн.
  • Консультація з питань проведення або участі у пивних фестивалях в Україні та/або за кордоном. Пошук та надання контактів оргкомітетів конкурсів, допомога в роз’ясненні правил, допомога в організації доставки зразків на конкурси. Створення єдиного «виїзного» стенду від членів спілки для участі в закордонних або українських пивних заходах.

Членами Спілки можуть бути юридичні особи, які поділяють її мету та завдання, визнають і виконують положення Статуту, та відповідають 5 критеріям:
1. Наявність ліцензії на виробництво пива;
2. Обсяг виробництва пива не перевищує 5 млн. літрів на рік;
3. незалежність та відкритість виробництва і діяльності;
4. наявність пивного різноманіття;
5. натуральність та якість продуктів.

Засновники та інші Члени Спілки користуються рівними правами. Членами Спілки можуть бути юридичні особи на підставі письмової заяви і за умови сплати вступного внеску. Рішення про прийняття або відмову у прийнятті ухвалюється Дирекцією Спілки на черговому засіданні. Дирекція Спілки обирається за Загальних зборах.

Члени ГС “Незалежні броварні України” пропонують приєднатися до спілки для формування дієвого та ефективного співтовариства крафтових броварень України!

Нагадуємо, що в програмі ХІ Форуму пивоварів і рестораторів:

23 березня – конференц-день, Народна дегустація пива, Конкурс на найкреативнішу пивну етикетку.

Серед тем Форуму пивоварів і рестораторів:

Секція «ФОРУМ АКТУАЛЬНИЙ». Учасники обговорюватимуть ситуацію у крафтовому пивоварінні і впровадження європейських стандартів.
Секція «ФОРУМ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ»  –  «Технології та інновації: акцент на стабільній якості пива». 
Свої рішення для пивоваріння презентують: Fermentis, Unilab, UBC group та ін.
Секція «ФОРУМ ДОДАТКОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ» (про витримане в бочці пиво, про медове пиво (міди), нові пивні напої та ін.)
Секція маркетингу і продажів – «Пиво, яке продається: складові успіху».

Дискусії:

«Пивоваріння: класика проти креативу, або які стилі пива варити, щоб продаватися?»

«Поближче до споживача через віртуальне технічне обслуговування»

«Створення пивоварні – від проєкту до реалізації . Труднощі, які виникають, коли пивоварня створюється в непристосованому приміщенні. Від яких помилок треба застрахуватися». 

«Нове – це незабуте старе, або Креатив пивовара».

«Слабоалкогольне чи безалкогольне: тренд чи кардинальні зміни?» Огляд ринку і розгляд перспектив слабо-та безалкогольного.

У кінці конференц-дня відбудеться фуршет й урочисте нагородження учасників Народної дегустації пива і Конкурсу на найкреативнішу пивну етикетку, під чаc якого переможці будуть нагороджені цінними призами від партнерів Форуму пивоварів і рестораторів.

 24 березня – Пивний бізнес-тур 

Тур 1 (на вибір)

First Dnipro Brewery

Fanatic
Тур 2 (на вибір)

MOVA BREWING CO.

Паб «Кеды Искусствоведа»
Тур 3 (на вибір)

Колабораційна варка на потужностях ресторану-пивоварні «Старгород». Будемо варити чеське пиво!

Долучайтесь до участі в ХІ Міжнародному Форумі пивоварів і рестораторів!

Контакти:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83
Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Детальніше про захід читайте на сайті події.