Німецькі експерти з Академії DOEMENS проведуть у Києві перший спеціалізований семінар для українських пивоварів

06 March 2020

Актуально
Для успіху у будь-якій справі потрібно любити те, чим займаєшся, постійно навчатися та вдосконалюватися, а також відслідковувати нововведення й інновації. У броварській справі з любов’ю до професії проблем немає, бо пивоваріння – безмежний простір для натхнення та експериментів.

Однак ця сфера потребує постійного розвитку та вдосконалення. Ринок прагне збільшення асортименту, споживач – нових сортів пива, а виробництво – сучасних технологій та оптимізації витрат. Сучасний ритм життя та бізнесу вимагає, щоб інформація була повною, максимально корисною, базувалася на успішному досвіді та мала практичне застосування.

Спеціально для пивоварів-практиків, які прагнуть розвитку та вдосконалення, вперше в Україні було розроблено програму п’ятиденного семінару Braumaster від компанії United Brewers, який відбудеться 23-27 березня 2020 р. у Києві.

У програмі семінару – великий обсяг концентрованих знань і досвіду з основ пивоваріння, мікробіології, автоматизації процесів, інженерії устаткування та гігієни виробництва. Будуть детально висвітлені всі стадії виробничого процесу, особливості різних видів основної та допоміжної сировини і тари, оптимальні умови пивоваріння. Також розглядатимуться розповсюджені питання, як от помилки в пивоварінні, та як їх можна передбачити й уникнути.

– Наші експерти поділяться практичною інформацією щодо збільшення терміну зберігання пива при температурі 17-18 С, а також мікробіологічної стабільності (на виробництві, у цеху розливу та на території пивоварні), – розповідає СЕО компанії United Brewers Ірина ВЕЛИКА (СТАРОКОЖЕВА). – Спікери розглянуть питання сепарації та фільтрації (що обрати та як керувати процесами при різних обсягах виробництва), параметрів і впливу різних температурних пауз на характеристики початкового сусла, впливу температури сусла на початок бродіння, способів досягнення колоїдної стійкості, особливостей роботи з різними расами дріжджів (що таке неефективне бродіння та причини його виникнення).

Семінар розрахований на власників і керівників пивного виробництва, головних технологів і відповідальних пивоварів. А також на всіх, хто бажає розпочати власну пивну справу або вдосконалити свій досвід у галузі пивоваріння та познайомитися з новими світовими тенденціями та інноваціями.

Основний спікер семінару – доктор пивоваріння, професор Герріт БЛЮМЕЛЬХУБЕР, керуючий директор відділу консультування, семінарів і сервісного обслуговування інституту пивоваріння Doemens (Графельфінг, Німеччина), доцент мікробіології університету прикладних наук Вейхенштейна, доцент кафедри енергетичних та екологічних технологій харчової промисловості Мюнхенського технічного університету, власник бюро з питань інженерії.

Доктор Блюмельхубер – визнаний експерт у питаннях технології, мікробіології, модернізації та автоматизації пивного виробництва. Має досвід співпраці (аудит, навчання, консультування) з різного виду пивоварнями (від крафтових і середніх до великих промислових пивзаводів) у 67 країнах світу.

У жовтні 2019 року доктор Герріт вперше відвідав Україну та познайомився з українським пивоварінням. Професор зазначив, що галузь має хорошу базу, великий споживацький попит і потенціал розвитку, але потребує оптимізації та впровадження низки інновацій. Своїми спостереженнями та висновками він поділиться з учасниками семінару.

Другий спікер програми Braumaster – Вальдемар МИХАЕЛІС, дипломований пивовар і пивний сомельє. Випускник академії пивоваріння Doemens, власник крафтової броварні Flaisbacher Brauerei (Флейсбах, Німеччина). Він має досвід навчання та консультування багатьох пивних виробників країн СНД, а також дуже відомих пивних брендів.

Семінар передбачає насичену теоретичну програму, обмін досвідом і думками з німецькими спікерами та українськими колегами. Учасникам буде наданий повний пакет теоретичних матеріалів і робочий зошит на понад 400 сторінок, який стане незамінним посібником у подальшій роботі.

Випускників п’ятиденного курсу очікує іспит та отримання офіційного сертифікату курсів підвищення кваліфікації від академії пивоваріння Doemens (Німеччина). Запрошуємо вас взяти участь у семінарі та спільними зусиллями розвивати й удосконалювати українське пивоваріння.

Тел: +38 067 524 47 21
e-mail: i.velyka@united-brewers.co