Успішне виноградарство та виноробство: запрошуємо на профільну конференцію, що відбудеться 10-11 лютого 2022 року в Одесі, смт. Таїрово, на базі й за підтримки Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є.Таїрова»

20 December 2021

Конкурс

10-11 лютого 2022 року в Одесі відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Учасники заходу обговорять низку питань, що стосуються ефективного догляду за виноградниками як передумови високоякісних вин, сучасних технологій у виноробстві та виготовленні коньяків, граппи, чачі та інших напоїв і продукції з винограду. У столиці українського виноградарства і виноробства зберуться усі, хто прагне розвинути виноробну галузь та показати, що українське виноробство варте світового визнання.

Організатори конференції – медіагрупа «Технології та Інновації» та Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є.Таїрова» за підтримки ГС «Укрсадвинпром». Науковий патронат здійснює Одеська національна академія харчових технологій та Національний університет харчових технологій.

 

Головна мета конференції – надати українським виробникам ключі до створення моделі успішного виноробного бізнесу; висвітлити технології вирощування та переробки винограду від землі до готового продукту – вина та інших напоїв із винограду; розповісти про сучасні тенденції й технології у виноробстві; популяризувати сучасні технології переробки винограду

Конференція, присвячена виноробству, триватиме 2 дні.

10 лютого конференц-день. Паралельно з виступами фахівців виноградно-виноробної галузі, представників технологічних компаній, що надають послуги виноградарям і виноробам, триватиме виставка-презентація продукції виноробних і виноградних підприємств, виставка обладнання та матеріалів для виробництва вин і коньяків, а також технологій вирощування столового і технічного винограду, презентація нових сортів винограду. Окрім того, відбудеться народна дегустація виноградних вин і міцних напоїв із винограду.

Упродовж конференції виступлять українські та закордонні експерти, представники провідних виноробних технологічних компаній, науковці, виноградарі й винороби-практики, які поділяться досвідом з побудови свого бізнесу.

Спікери розкажуть про ситуацію в українському виноградарстві, окреслять основні проблеми та шляхи їхнього вирішення, представлять сучасні технологічні рішення для догляду за виноградником, інноваційні системи біоживлення та біозахисту винограду. Учасники дізнаються, як вийти зі своїми винами на винний ринок та бути конкурентним на ньому, а також, як завоювати закордонні торгові мережі. Спікери висвітлять новітні технології виготовлення не тільки вин, а й коньяку, чачі, віскі, ігристих вин, портвейну, вермуту, хересу тощо. Тому конференція, присвячена винограду та вину, – це потужна платформа для подальшого розвитку власного бізнесу.

11 лютого – винний тур на крафтові виноробні Одещини та на підприємства із вирощування столового й технічного винограду. Учасники конференції відвідають відомі підприємства регіону, побачать, як на практиці  успішні винороби організовують свій бізнес, як розвивають його.

Також під час винного туру відбудеться майстер-клас із зимової обрізки винограду. Бо професійне зростання відбувається і завдяки спілкуванню з успішними практиками.

Запрошуємо взяти участь у конференції власників та керівників, технологів, агрономів великих виноробних підприємств, малих і середніх виноградарів, що вирощують столовий і технічний виноград, виноробів, виробників міцних напоїв на базі винограду та всіх, кому важливо налагодити виробництво високоякісної продукції завдяки сучасним технологіям, впровадженню передового досвіду, який представлять провідні міжнародні та українські компанії на конференції.

 

Головний організаційний та науковий партнер – ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова»

Головний галузевий партнер – ГС «Укрсадвинпром»

Головний технологічний партнер – компанія «Агрітема»

Генеральний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info
Медіапартнери конференції
: спеціалізовані журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com«Ягідник», www.jagodnik.info (Україна).

Умови участі в конференції:

Для винних та агрокомпаній:

Конференц-день + бізнес-тур – 2500 грн.

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1800 грн.

Для технологічних компаній:

Конференц-день + бізнес-тур –3000 грн.

Конференц-день (без бізнес-туру) – 2500 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

 

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82

Адьона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83

Директор проекту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

УВАГА!

Вхід на конференцію дозволений тільки власникам довідки про повну вакцинацію, довідки про одужання від ковід за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів у додатку «Дія».

Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Звертаємося до учасників з проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.