BEER.INSIDE Red Cat Brewery

BEER.INSIDE Red Cat Brewery
Солод, вода, хміль, пивні дріжджі – нічого незвичного. Але пивовари Red Cat Brewery додають до них іще дещо, а саме – враження від подорожей і знайомств з пивними смаками з усього світу! Як? Експерименти та пошуки, пристрасть до нового і, звичайно ж, багаторічний досвід броварів. До того ж, вони ніколи не ідуть на компроміси у якості.
Юрій ЗАБОЛОТНИЙІсторія Red Cat розпочалась у 2012 році з невеличкої броварні у передмісті Харкова. Її крафт так припав до смаку харків’янам, що бровар не встигав варити! Тож настав час залучати до команди ще більше броварів та нарощувати виробничі потужності. Так пивоварня перетворилася на вагомого гравця ринку крафту і стала Red Cat Brewery. Рудий кіт покликаний відображати невгамовність і постійний пошук нових смаків.

Кожного місяця пивовари Red Cat Brewery варять вісім класичних сортів і ще два нових лімітованих стилі за авторськими рецептами. А нещодавно в арсеналі з’явилась ще окрема лінійка кислих елів, які вже встигли отримати схвальні відгуки зі всіх куточків України.

Юрій ЗАБОЛОТНИЙ, директор броварні Red Cat Brewery

Для українця: який ще пам’ятає радянські часи – якщо пиво не розбавлене, то вже й добре. Нам ця історія категорично не подобається. Адже пиво – це цілий всесвіт, і ми хочемо долучити споживачів до захопливої подорожі ним! Зараз, звісно, багато кажуть про розвиток крафтової культури й таке інше… Але це правда – ми щиро бажаємо закохати українського споживача у крафт!

ВІДЗНАКИ

East European Beer Award 2018
Milk Stout DUBLIN – золото в категорії Stout/Porter

Hop Cup 2019
Pale Ale LIVERPOOL – золото в категорії British/Irish Style Ale
Pilsner PRAHA – срібло в категорії Pale Lager
Imperial Stout KING ARTHUR – срібло в категорії Imperial Stout/Baltic Porter

East European Beer Award 2019
Saison BROVAR – золото в категорії Belgium Style Ale
Festbier OKTOBERFEST – срібло в категорії Pale Lager

Special East European Beer Award 2020
Belgian Blond Ale ALBERT – бронза в категорії Belgian
Style Ale Sour Ale PINEAPPLE – срібло в категорії Sour/Wild
Sour Ale PASSION – бронза в категорії Sour/Wild

 

Red Cat Brewery

RED CAT BREWERY
м. Дергачі
www.redcat.ua

Пивна мапа України – https://cutt.ly/qgAugMW!