Beer INSIDE: нова десятка пивних закладів на Пивній мапі України!

03 August 2020

Популяризуємо культуру споживання пива
Близько 80 пивоварень, пивних і технологічних компаній з 19 областей уже долучилось до проєкту Beer INSIDE. Пивна мапа України! Як уже повідомлялось, концепція каталогу полягає в популяризації культури споживання пива, презентації, з цією метою, пивоварень, пивзаводів, пабів, ресторанів-пивоварень, пивоварів-контрактників за географічною ознакою.

Театр пива «Правда» на Пивній мапі України! Броварня народилась з ідеї відновити у Львові пивоваріння ручної роботи. За 5 років пиво цієї пивоварні отримало 14 медалей на конкурсах в Німеччині, Чехії і Бельгії. «Правда» експортує свій продукт у 12 країн Європи. В асортименті тут завжди не менше 15 сортів пива. Для їх створення використовується частина українського солоду і хмелю, місцеві і сезонні складники. Правдівці єдині в Україні використовують для бутилювання пива технологію подвійної ферментації, внаслідок чого пиво зберігається у пляшці півроку-рік, або й декілька років. А головне, що «Правда» позиціонує себе як українська пивоварня, і багато сортів високоякісного пива тут варять саме з української сировини.

Закарпаття презентуватиме пивоварня «Varoshske Beer»! Свою роботу броварня розпочала в 2019 році.

Відкриття «VaroshskeBeer» – це мрія одного любителя справжнього пива довжиною в 10 років, це місце, де вкладено неймовірна велика кількість сил, часу і, найголовніше, душі. Це ряди з 12–ти двотонових ЦКТ, варильний порядок. Це місце, про яке я можу говорити годинами. Ми варимо крафтове пиво тільки з натуральних інгредієнтів для всіх жителів і гостей Закарпаття, – діляться пивовари.

Першою у підрозділі «Миколаївська область» стала пивоварня IIIO Brewery. Вже три роки тішить споживачів якісним пивом контрактна броварня. IIIO Brewery вже встигли заявити про себе на Міжнародному Дегустаційному конкурсі EEBA.

Наша історія почалася саме з фестивалів. Можна сказати, що ми … «Фестивальні». І, мріючи про смачне власноруч зарене пиво, вирішили, що чим чорт не жартує, а давай спробуємо свої сили. Зваримо кілька сортів пива за свої, та поїдемо. Як назвемо пиво? Слухай, ну у мене все, чого не торкнуся, то – ШО. А давай lllO Brewery? А давай, – діляться на пивоварні.

Ресторан-пивоварня «Черкаська Баварія» презентуватиме Черкащину!

Пивоварня – це не просто якась «замануха» для клієнтів, ми справді варимо смачне й справжнє пиво! Це заклад, в якому Ви можете приємно провести час, насолодитися живим справжнім пивом з німецьким характером, спробувати баварські сосиски авторського виробництва або інші страви та закуски до пива, які пропонують для Вас наші повари.Це заклад, в якому Ви можете безпосередньо спостерігати за процесом варіння пива, який відбувається прямо за склом, – діляться власники.

Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції.

Якісна сировина – запорука смачного пива. На сторінках каталогу ви знайдете інформацію про солодовню «Дятьківці».

Ми, виробляємо солод (ячмінний, пшеничний, житній: по замовленню) високої якості та старим способом із застосуванням  ручного виробництва. Пророщування зерна проводять на токовій солодівні, в підвальних приміщеннях з товщиною австрійських стін до 2,5 м, що створює ексклюзивний мікроклімату. При пророщуванні солоду, зерно перелопачують спеціальними деревʼяними лопатами 3 рази на добу протягом 6-8 днів. Працівники постійно контактують з солодом, насичуючи його киснем, охолоджуючи та зберігаючи старовинну вікову технологію з одноразовою закладкою для пророщення не більше 7 тон, – розповідають на солодовні.

Ще одна складова каталогу – презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу.

Також частиною проєкту стане презентація пивних турів, які познайомлять туристів із культурою виробництва традиційної пивної продукції різних куточків України.  Кожен охочий зможе відвідати екскурсії, посмакувати пивом на дегустаціях і придбати напої у виробника.

На сторінках проєкту – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримають можливість детально розповісти про себе і свою продукцію, презентувати своє обладнання, відкрити завісу над складовими високоякісного пива, яке варять лише з натуральних інгредієнтів. Заявити про свої перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема, і на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який, по суті, формує сьогодні пивний ринок.

Каталог матиме друковану версію українською мовою та електронну англомовну й україномовну версії. Регіони в книзі будуть представлені за алфавітом, а пивоварні – по мірі надходження заявок від них. Для споживачів буде зручно знайти для себе пиво того чи іншого стилю завдяки алфавітному покажчику стилів пива, представленого в каталозі. Нарешті, всі без винятку компанії, про які інформуватиме каталог BEER INSIDЕ, будуть позначені ще й у алфавітному порядку.

Ознайомитися з електронною версією Beer INSIDE. Пивна мапа України.

Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д. Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання.

Видавці медіа-групи Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі і Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE буде опублікована на сайті «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com українською і англійською мовами, і буде поширюватися в усьому світі!

Поспішайте приєднатися до унікального проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!

Заявки на участь у каталозі приймаються:

Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.