Понад 70 пивоварень, пивних закладів і технологічних компаній з 16 областей уже на Пивній мапі України!

17 July 2020

Популяризуємо культуру споживання пива
Щодня до видавничого та інтернет-проєкту Beer INSIDE долучаються нові броварні та пивні заклади! Концепція каталогу полягає в популяризації культури споживання пива, презентації, з цією метою, пивоварень, пивзаводів, пабів, ресторанів-пивоварень, пивоварів-контрактників за географічною ознакою.

Цього тижня до каталогу увійшла пивоварня «Мідна бочка».  Історія броварні розпочалась ще в 1996 році. Що цікаво, локацією для пивоварні стало приміщення строго цеху «Заводу з обробки кольорових металів», що  й надихнуло засновників на назву майбутньої пивоварні.  З року в рік виробництво вдосконалювали, а в 2010 броварня пройшла повну реструктуризацію. Нині на пивоварні варять 7 сортів пива та 2 види безалкогольних напоїв.  З 2017 року пиво «Мідної бочки» є переможцем відомих пивних змагань: Міжнародного Дегустаційного конкурсу  East European Beer Award та Міжднародного  конкурсу «Свято Пива».

Гуцульська броварня «Микуличин» презентуватиме Івано-Францівщину! Пивоварня побудована 2002 року в селі Микуличин і по праву стала візитівкою сучасного Микуличина. Основний напрямок, який взяв колектив броварні, – натуральність та автентичність. Тут варять натуральне пиво під власною торговою маркою Гуцульське®.

На сторінках Пивної мапи Херсонську область представлятиме пивоварня «Дрофа». Регіональна Броварня розпочала роботу в серпні 2019 року. На пивоварні пргануть створити для споживачів високоякісний місцевий продукт за конкурентною ціною.

Ми плануємо освоїти різні стилі пивоваріння, але основним напрямком буде світле пиво лагерного типу, яке відображає смаки та характер нашого південного краю. Пиво броварні «Дрофа» виключно «живе», його можливо спробувати в первинному нефільтрованому вигляді. Мінімум часу від розливу на броварні до постачання «на кран»! Тому ми кажемо: що наше Пиво це – «Свіжість Південного Краю», – діляться пивовари.

У підрозділі «Черкаська область» ви зможете ознайомитися з інформацією про сироварню «Сири Сафронова».

Виготовлення сиру можна порівняти з подорожами великим лабіринтом, коли кожен крок або поворот змінює смак, а смак – це ваше відчуття насолоди, – коментує засновник Ігор Сафронов.

Нині на сироварні виготовляють понад 18  видів «класичних» сирів, а також постійно додають нові авторські.

Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції. Нещодавно до проєкту долучилась компанія JMJ. Історія виробництва розпочалась в 2016 році – після придбання патенту на унікальну технологію випалу альтернативних дубових продуктів. Згодом ці продукти почали продавати  в більшості великих виноробних країн, а найкращі результати були показані в Чилі, Аргентині, ПАР, Австралії.  Також до каталогу увійшло  А-ПРОФІ – технологічне підприємство, яке забезпечує харчову, фармацевтичну та  медичну галузі якісними комплексними технологічними рішеннями й сертифікованою продукцією,  відповідно до стандартів DIN EN 9001.

Duotank Україна – виробник танків для пива, у яких пиво зберігається за оптимальної температури в спеціальних одноразових поліпропіленивих мішках, та під зовнішнім тиском надходить у пивний кран. Таким чином, пиво не вступає в контакт ні з повітрям, ні з якимось іншим технічним газом, а отже, не підлягає додатковому газуванню, не окислюється та не видихається. Це дозволяє зберегти початкові якість і аромат свіжозвареного пива.

Ще одна складова каталогу – презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу.

Також частиною проєкту стане презентація пивних турів, які познайомлять туристів із культурою виробництва традиційної пивної продукції різних куточків України.  Кожен охочий зможе відвідати екскурсії, посмакувати пивом на дегустаціях і придбати напої у виробника.

На сторінках проєкту – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримають можливість детально розповісти про себе і свою продукцію, презентувати своє обладнання, відкрити завісу над складовими високоякісного пива, яке варять лише з натуральних інгредієнтів. Заявити про свої перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема, і на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який, по суті, формує сьогодні пивний ринок.

Каталог матиме друковану версію українською мовою та електронну англомовну й україномовну версії. Регіони в книзі будуть представлені за алфавітом, а пивоварні – по мірі надходження заявок від них. Для споживачів буде зручно знайти для себе пиво того чи іншого стилю завдяки алфавітному покажчику стилів пива, представленого в каталозі. Нарешті, всі без винятку компанії, про які інформуватиме каталог BEER INSIDЕ, будуть позначені ще й у алфавітному порядку.

Ознайомитися з електронною версією Beer INSIDE. Пивна мапа України.

Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д. Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання.

Видавці медіа-групи Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі і Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE буде опублікована на сайті «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com українською і англійською мовами, і буде поширюватися в усьому світі!

Поспішайте приєднатися до унікального проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!

Заявки на участь у каталозі приймаються:

Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.