Пивні тури Україною: Пивна мапа Beer INSIDE рекомендує!

24 July 2020

Популяризуємо культуру споживання пива
Родзинкою каталогу Beer INSIDE. Пивна мапа України стане презентація пивних турів, які познайомлять туристів із культурою виробництва традиційної пивної продукції різних куточків України.  Кожен охочий зможе відвідати екскурсії, посмакувати пивом на дегустаціях і придбати напої у виробника.

Концепція проєкту полягає в популяризації культури споживання пива, презентації, з цією метою, пивоварень, пивзаводів, пабів, ресторанів-пивоварень, пивоварів-контрактників за географічною ознакою.

Нині на Пивній мапі України понад 80 пивних закладів з 17 областей!

Цього тижня до каталогу увійшла пивоварня «Beer House» презентуватиме Полтавщину! Броварня стала однією з перших приватних в Україні. «Beer House» працює вже понад 10 років і є переможцем Всеукраїнського професійного конкурсу «Грані якості – 2020».

Ми варимо пиво на Ваших очах в залі ресторану. І тому кожен може переконатися, що пиво справді справжнє, адже ми використовуємо тільки натуральну сировину. Це – ячмінний солод різного ступеня прожарки, що дає нам різні кольорові відтінки пива. Хміль – ароматичний та гіркий, а також елітні французькі дріжджі верхового та низового бродіння, залежно від стилю пива, – розповідають на броварні.

Кіровоградщину представлятиме «Дудляр»!

Пивоваріння для нас розпочиналось як сімейна справа. Ще в 90-х мій батько Олексій, навчаючись в Америці, почав цікавитись домашнім пивоварінням. Згодом він і сам почати варити пиво в однокімнатній квартирі в рідному місті. У 2011 році з’явилась ідея відкрити власну невеличку пивоварню, а через два роки ми придбали обладнання і запустили повноцінне виробництво пива, – ділиться пивовар Денис Яновський.

Нині асортимент броварні налічує 12 сортів пива, чимало з яких є переможцями українських і закордонних дегустаційних конкурсів.  Секрет успіху пивоварні – дотримання балансу якості і собівартості.

Наступною в підрозділі «Київська область» стане пивоварня Bandit brewery. Історія броварні розпочалась ще  2015 році. За ці 5 років на Bandit brewery було зварено понад 50 сортів пива.

Ми варимо класичні сорти від лагеру до стаута, але не боїмось експерементувати з різними інгредієнтами та смаками, на кшталт пива з лаймамом та blue curacao. Крім того, ми вважаємо, що у пиві має бути баланс. Ми маємо на увазі емоції, пристрасть, креативність, цілісність, гармонію і якусь невловиму завершеність аромату і смаку навколо певної ідеї, – коментують пивовари.

Броварня вже встигла заявити про себе на ІІІ Всеукраїнському Дегустаційний конкурс East European Beer Award, виборовши дві бронзи RASPBERRIES WEISSBIER в категорії Flavor beer і MILK STOUT в категорії Porter/Stout.

А ще на Пивній мапі буде Friday Brewery – молода сидрівня, заснована в 2018 році в місті Бровари. Броварня спеціалізується  на виробництві сидрів.

Сидрів багато – а смачних мало, це нова ніша, тому ми вирішили зробити щось оригінальне, смачне і всім зрозуміле, – зазначає керівник виробництва Віталій Сірих.

Акцент проєкту BEER INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції. Нещодавно до проєкту долучилась компанія Проммонтаж-04. Інженери підприємства використовують в роботі як класичні, так і сучасні методики в розрахунках, моделюванні конструкцій, дизайні. Це дозволяє поєднувати оригінальність, індивідуальність рішень зі строгою відповідністю існуючим стандартам і правилам безпечної експлуатації посудин. Такий підхід дозволяє при вирішенні конкретних завдань знижувати собівартість і пропонувати замовникам конкурентні ціни.

Якісна сировина – запорука смачного пива. На сторінках каталогу буде одна з найстаріших у світі солодовень – Castle Malting. Сьогодні, успішно поєднуючи традиційні та новітні технології, компанія виробляє повний асортимент базових і спеціальних сортів солоду для будь-якого сорту пива: від пілзенського і пшеничного до найтемніших абатських і траппістських сортів, а також для різних сортів органічного пива.

Ще одна складова каталогу – презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу.

На сторінках проєкту – у друкованому та електронному варіантах – пивоварні отримають можливість детально розповісти про себе і свою продукцію, презентувати своє обладнання, відкрити завісу над складовими високоякісного пива, яке варять лише з натуральних інгредієнтів. Заявити про свої перемоги на різних дегустаційних конкурсах в Україні та за кордоном, зокрема, і на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2017-2020 років, який, по суті, формує сьогодні пивний ринок.

Також Beer INSIDE матиме власну Пивну мапу на Google Картах, де будуть розміщені пивзаводи, пивоварні-ресторани, паби, пивні магазини або мережі. Відтепер, подорожуючи країною, ви легко зможете знайти пивні заклади, для цього вам достатньо відкрити Google Карту, обрати місто й ви отримаєте необхідну інформацію.

Каталог матиме друковану версію українською мовою та електронну англомовну й україномовну версії. Регіони в книзі будуть представлені за алфавітом, а пивоварні – по мірі надходження заявок від них. Для споживачів буде зручно знайти для себе пиво того чи іншого стилю завдяки алфавітному покажчику стилів пива, представленого в каталозі. Нарешті, всі без винятку компанії, про які інформуватиме каталог BEER INSIDЕ, будуть позначені ще й у алфавітному порядку.

Ознайомитися з електронною версією Beer INSIDE. Пивна мапа України.

Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д. Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання.

Видавці медіа-групи Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі і Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE буде опублікована на сайті «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com українською і англійською мовами, і буде поширюватися в усьому світі!

Поспішайте приєднатися до унікального проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!

Заявки на участь у каталозі приймаються:

Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com