Fermentis представляє SafBrew™ BR-8, перший сухий Brett для вторинного бродіння в пляшках або бочках

12 May 2022

Усі смакові переваги «диких» Brettanomyces, але з більшим контролем та надійністю.

За останні роки «дикі» дріжджі Brettanomyces повернулися в світову пивну промисловість. У відповідь на нову популярність, Fermentis запускає перший Brett у сухому мікрогранулярному форматі.

SafBrew™ BR-8 пропонує пивоварам усі смакові переваги «диких» дріжджів Brettanomyces, але з більшим контролем та надійністю. Відібрані спеціально для вторинної ферментації в пляшках та/або бочках, SafBrew™ BR-8 характеризуються виділенням фенольних сполук, таких як 4-етілгваякол і 4-етилфенол, які відповідають за багато цікавих дескрипторів смаку.

SafBrew™ BR-8 асимілює моно-, ди- та трисахариди (глюкозу, мальтозу, мальтотріозу), але не всі цукри, наприклад, деякі дикі Brett. SafBrew™ BR-8 піддаються більшому контролю порівняно з дикими Brett, вони надійніші для виробників, оскільки не створюють ризику перенасичення або фонтанування після розливу. Значне споживання цукрів дозволяє зменшити кількість залишкових цукрів і збільшити питні характеристики напою.

SafBrew™ BR-8 в упаковках масою 100 грамів

 

Brettanomyces – мікроорганізм, що повільно бродить, тому пиво потребує періоду дозрівання. Розвиток бажаних смаків і оптимальний профіль зазвичай досягається через три місяці ферментації. Також можливо, що профіль буде розвиватися протягом 6 місяців дозрівання і більше.

SafBrew™ BR-8 дає пивоварам надійний інструмент для досягнення специфічного фенольного характеру пива, а також пива, яке більш сухе, більш ослаблене, фруктове, легше і дещо більш грайливе за ступенем старіння. Це ще один спосіб, за допомогою якого Fermentis підтримує творчість і виробництво людей, які захоплюються пивом, яке вони варять.

Fermentis, компанія, яка створює бродильні рішення для пивоварів, виноробів і всіх виробників ферментованих напоїв, є підрозділом Lesaffre Group, глобального ключового гравця в галузі дріжджів, що функціонує вже понад 160 років. Усі продукти ферментації від Fermentis розроблені з великим досвідом під ретельними виробничими процедурами, що гарантує найвищу мікробіологічну чистоту та максимальну ферментаційну активність.

 

Для детальнішої інформації звертайтеся за контактами:

Justine NOBLET, Fermentis

+33 (0)3 20 49 15 91

j.noblet@fermentis.lesaffre.com