16 переможців East European Beer Award 2019 отримають у подарунок поїздку до Мілану на виставку SIMEI!

21 August 2019

Конкурс
Незалежний Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award 2019 відбудеться у Рівному 8-9 жовтня. Це вже третій конкурс, який організовують інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою. Цього року на золотих медалістів, окрім почесної відзнаки, чекає розкішний подарунок! Отож варіть своє найкраще пиво та реєструйте зразки для участі конкурсі! Переможці в кожній з 16 категорій отримають у подарунок поїздку до Мілану на Міжнародну виставку-ярмарок SIMEI, де цього року будуть широко представлені пивоварні технології.

Регламент для конкурсу і список категорій за стилями пива розроблений за олімпійською системою, аналогічно до провідних європейських та світових конкурсів. Кращі зразки пива незалежні судді визначать у 16 категоріях. До участі запрошуються всі практикуючі пивовари і діючі пивоварні: від великих та регіональних підприємств – до крафтових пивзаводів, ресторанів-пивоварень і домашніх пивоварів! З умовами участі у конкурсі можна ознайомитися у Положенні.

За результатами дегустаційного конкурсу будуть визначені кращі зразки пива в кожній категорії – золота, срібна і бронзова медалі, а також краще пиво з числа поданих на конкурс (Гран-прі). Всього буде вручено 48 медалей та 1 Гран-прі. Спеціальний приз і диплом «Пивоварня року – 2019» отримає пивоварня (бренд) за найбільшу кількість нагород в категоріях.

Партнер East European Beer Award-2019 – SIMEI забезпечить перельоти, проживання та участь у виставці для одного представника пивоварні, що отримає золото категорії! Тож 16 переможців конкурсу відвідають SIMEI – 2019 у Мілані!

Відзначимо, виставка-ярмарок відбудеться з 19 по 22 листопада. SIMEI-2019 відкриє майданчики для виноробства, рідких продуктів харчування, крафтового та іншого пива, міцних напоїв, які все частіше обмінюються процесами, методами виробництва, технологіями. Експозиції учасників SIMEI в 6 павільйонах на загальній площі понад 76000 кв. м збирають близько 700 компаній з 30 країн світу. Бере участь понад 50000 відвідувачів-фахівців зі 100 країн світу.

Відзначимо, кожного дня до участі у East European Beer Award 2019 реєструються все нові учасники! Поспішайте зареєструватися і ви: Заявка. Зареєструватися в якості пивного судді можна Тут. Або телефонуйте:

Координатор проекту – Анна Панкратенкова,
тел.: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904,
reklama.nti@gmail.com, drinksgallery@ukr.net

Відповідальні менеджери:
Анна Малашкевич, тел.: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»

Головний Виставковий Партнер – SIMEI

Незалежний спостерігач – ППФ «Пахаренко і партнери»

Ексклюзивний партнер – компанія SAHM

Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Beer.Technologies&Innovations»