Кращих пивоварів України нагородили стажуванням на чеській пивоварні Na Kopečku, сертифікатом на передплату журналів Beer. Technologies&Innovations та професійним посудом

24 May 2021

Пиво
21-22 квітня відбувся ювілейний конкурс East European Beer Award! Рік у рік пивне змагання демонструє поступальний розвиток, зростає число учасників Конкурсу, збільшується кількість пива і сидрів, які пивовари, а віднедавна й виробники сидрів представляють на конкурс.  East European Beer Award-2021 побив усі рекорди, зібравши 411 зразків у 22 категоріях. Вітали й нагороджували кращих пивоварів і виробників сидрів засновниці медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина Конєва та Надія Ящук спільно з зірковим журі, до складу якого увійшли: популярні українські та іноземні пивовари, партнери Дегустаційного конкурсу і Форуму пивоварів, виробники обладнання та сировини.

Співзасновник компанії Czech Brewmasters і власник пивоварень Na Kopečku і Kunratice Йіндржих Хейн нагородив трьох переможців і одного фіналіста у категоріях Pale Lager, Dark Lager та India Pale Lager п’ятиденним стажуванням на чеській броварні Na Kopečku у м. Світави. Серед переможців: пиво «Богемське», пивзавод «Рівень» – золото у категорії  Pale Lager; пиво «Преміум Лагер нефільтроване», «Дрофа» – фіналіст у категорії  Pale Lager; пиво “Kapitan Black”,  “Кілійська броварня” – золото у категорії Dark Lager; пиво Hoppy Lager, «Солом’янська броварня» –  золото у категорії India Pale Lager.

Володарі золотих медалей у кожній з 22 категорій отримали у подарунок спеціальний професійний посуд від Ексклюзивного партнера Дегустаційного конкурсу – компанії Concept Glass. Компанія «Донау Лаб Україна» переможцю вручила годинник, «Харвест Агрохім» – сертифікат на знижку на придбання солоду, а «Павлович і компанія» – сертифікат на 50% знижку на послуги компанії.

Медіагрупа «Технології та Інновації» нагородила всіх переможців, володарів золота, срібла і бронзи, передплатою на журнал Beer. Technologies&Innovations.

Нагадуємо, що триває  передплата на журнал Beer. Technologies&Innovations!

Анна Ільчук, тел.: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: тел.: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net