Що нас чекає наступного року: ресторанні тренди від візіонера премії Сіль Сави Лібкіна

02 Грудня 2020

Ресторанні тренди

У своєму виступі під час церемонії нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ ресторатор сказав, що цьогоріч головним словом в ресторанному бізнесі стало «життєстійкість». Також Сава Лібкін описав декілька можливих  тенденцій ресторанної індустрії, які домінуватимуть у найближчому майбутньому.

  1. Довіра. На мою думку, у найближчому майбутньому виросте роль репутації. Коли гість приходить в ресторан не як у магазин, а раз у тиждень чи два він хоче зробити безпомилковий вибір місця. І, до того ж,  він буде зіставляти свої очікування до тих чи тих персон і компаній, які стоять за конкретними ресторанами.
  2. Гості та їхні бажання. Ресторанам доводеться рухатись в сторону демократичності й універсальності.
    З одного боку потрібно бути ближче до людей, з іншого враховувати роль доставки. Клієнту не зручно забирати своє замовлення з різних ресторанів, він хоче в одному місті отримати  піцу, хінкалі,  борщ і все, що завгодно. Також можу уявити, що ресторани будуть розвивати власні служби доставки. Це дозволить покращити якість сервісу  та їжі.
  3. Цілорічні літні тераси.
  4. Безпека. Нас чекають альтернативні способи обслуговування, які дозволять мінімізувати контакти між гостями й офіціантами.
  5. Створення основи громадянського суспільства. Ще один тренд – взаємодопомога й взаємопідтримка між рестораторами  й гостями,  рестораторами й колегами по цеху та гостями між собою. Це те, над чим нам варто працювати нині.

Читайте також: Названо «Найкращий пивний бар» і «Найкращий пивний ресторан»: результати Національної ресторанної премії СІЛЬ