Бюджетні цифрові рішення IoT від Viravix – запорука якісного управління виробництвом

31 Серпня 2020

Теми Форуму
Незабаром, 9-10 вересня 2020 р., відбудеться  ІХ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Гостей прийматиме еко-комплекс «Долина Страусів», що на Київщині. Дводенний захід стане осередком новітніх технологій, підходів та концепцій пивоваріння й ресторанної справи. Теми Форуму охоплять всі ланки пивоварного бізнесу – від ідеї варити пиво – до створення власної броварні, маркетингу і продажів.

Великі виробники (AB InBev EFES, Carlsberg, Heineken і ін.) вже більше 15 років активно використовують системи управління виробництвом SCADA (система управління виробництвом) і MES (Manufacturing Execution System). Ці інструменти дозволяють їм бути максимально ефективними і впроваджувати методології виробництва, такі як GMP (Good Manufacturing Principles), LEAN, TPS (Toyota Production System). Щоб встановити собі SCADA систему вам потрібно високий рівень автоматизації виробництва, що досить дорого, а щоб встановити собі MES систему потрібно SCADA система, – це врази дорожче.

Проте рішення є! Щоб проскочити рівень SCADA та  вийти відразу на рівень MES, а потім  отримувати онлайн дані про усі виробничі процеси:

1) додаток QiVisor – уся інформація від датчиків і сенсорів на вашій долоні;

2) і додаток QiVisor HR – карти робочого дня персоналу зібрані за допомогою цифрових міток.

Ще одна родзинка – 3D тури на виробництві? Так, це доступно і для невеликих виробників! Ми можемо зробити як 3D тур, так і зробити цифрову 3D модель вашого виробництва в Solidworks, Autocad та інших форматах.

Viravix пропонує  рішення для вашого виробництва.

Наша компанія розробила веб-додаток, який легко за принципом Plug-in-Play інтегрується з існуючими (або новими) датчиками та сенсорами. Це рішення дозволяє вже сьогодні почати покрокове впровадження Internet Of Things (IoT) і Industry 4.0 на невеликих виробництвах. Ви самостійно, без залучення фахівців, зможете передавати дані від датчиків на сервер для створення аналітики.

Нагадуємо, 9 вересня відбудеться конференц-день. Важливим тематичним блоком стане рух назустріч споживачеві: розвиток пивного асортименту, створення нових стилів й вдосконалення традиційних. До обговорення заплановані теми про пиво з плодово-ягідними та іншими добавками, безалкогольне пиво і так зване бочкове пиво (витримане в бочці і з допомогою альтернативних засобів). Традиційно, Форум включає обговорення маркетингових прийомів і вдосконалення продажів пива. В ході конференц-дня відбудуться дегустації пива  і віскі, а також всіляких смаколиків.

Другий день Форуму буде практичним. 10 вересня дві групи учасників вирушать у Пивні тури «Столичний Крафтовий шлях», у рамках яких ознайомляться з секретами пивоварного ремесла, дегустуватимуть оригінальні сорти пива і унікальні страви з пивного меню. Кожен охочий зможе обрати свій маршрут. Перший пивний тур включає  відвідини  крафтового пабу Punkraft,  пивомаркету «Ель-Хмель» і пивоварні  Varvar. У рамках другого туру на учасників чекають екскурсія на пивоварню Underwood Brewery, відвідини пивного супермаркету LITRA та нового пабу LITRA BAR beer&music resto.

Ознайомитися з програмою ІХ Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів можна тут.

Долучитися до ІХ Форуму пивоварів і рестораторів – умови реєстрації тут!

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58,  nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач, тел.: +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Організатори – медіа-група «Технології та Інновації», з журналом Beer. Technologies&Innovations

Головний Організаційний партнер – заміський еко-комплекс «Долина Страусів»

Головний Галузевий партнер Форуму – Асоціація «Незалежні броварні України»

Головний Лабораторний партнер – Донау Лаб Україна

Форум пройде за підтримки Асоціації Сомельє України, Ukrainian Craft Distillers

Association, за участі Клубу любителів віскі

Партнер із поселення– готельно-ресторанний комплекс «Царьград»

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна

Головний інформаційний партнер – сайт «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com