Дискусія «Бочка у виробництві крафтового пива – черговий тренд, чи неповторний інгредієнт» у програмі ІХ Форуму пивоварів і рестораторів

25 Серпня 2020

Теми Форуму
А ви знали, що вміння працювати з бочкою з метою витримки напоїв додасть продукту не лише смаків і ароматів, але й значно підвищить їхню вартість?  У рамках Форуму пивоварів і рестораторів, у Секції витриманого пива й віскі, яка проходитиме за підтримки Ukrainian Craft Distillers Association, поговоримо про секрети технології витримки пива і міцних напоїв.

Зокрема, про техніки й головні принципи роботи з бочками й альтернативною продукцією розповідатимуть виконавчий директор Ukrainian Craft Distillers Association Павло Макогон, пивовари-контрактники ТМ BOHEMA Ігор Дмитренко і Кирило Мельник, Вікторія АЛЕКСОВИЧ, власниця компанії WOOD-International, Іван КАДУБЕЦЬ, президент «Клубу любителів віскі» та ін. А про крафтові дистиляти в Україні і світі, законодавчі підходи і перспективи для виробництва розповість доцент Інституту післядипломної освіти Національного університету харчових технологій, академік Української технологічної академії, міжнародний експерт-дегустатор міцного алкоголю Валентина Попова.

Через кілька тижнів, 9-10 вересня 2020 р., відбудеться ІХ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Захід прийматиме  заміський еко-комплекс «Долина Страусів», с.Ясногородка, Київська обл. Форум відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил: кількість учасників у залі обмежена, частина заходу проходитиме на свіжому повітрі, приміщення оснащене сучасною системою кондиціонування повітря, присутнім рекомендовано знаходитися в масках й використовувати захисні екрани.

9 вересня відбудеться конференц-день. На учасників Форуму чекає обговорення способів витримки пива й віскі: від вибору бочки, технології виробництва, типів, класифікацій та пород деревини до  впливу на динаміку витримки, а ще йтиметься про правила витримки, обслуговування діжок, експерименти й альтернативи.

Про методики роботи з бочками розповість досвідчений пивовар Ігор Дмитренко. Тези його виступу: у контрактному пивоварінні застосовують три різні методики роботи з бочками. Перші дві технології використання бочок полягають в тому, що бочки є здебільшого резервуаром, який виконує мікробіологічні процеси. Остання технологія Barrel aged полягає у витримці пива в бочці. Мета Barrel aged – додати пиву нових смакових ноток: шоколадних, фруктових, горіхових, карамельних.

Другий день Форуму буде практичним. 10 вересня дві групи учасників вирушать у Пивні тури «Столичний Крафтовий шлях», у рамках яких ознайомляться з секретами пивоварного ремесла, дегустуватимуть оригінальні сорти пива і унікальні страви з пивного меню. Кожен охочий зможе обрати свій маршрут. Перший пивний тур включає  відвідини  крафтового пабу Punkraft,  пивомаркету «Ель-Хмель» і пивоварні  Varvar. У рамках другого туру на учасників чекають екскурсія на пивоварню Underwood Brewery, відвідини пивного супермаркету LITRA та нового пабу LITRA BAR beer&music resto.

Ознайомитися з програмою ІХ Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів можна тут.

Долучитися до ІХ Форуму пивоварів і рестораторів – умови реєстрації тут!

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58,  nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач, тел.: +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Організатори – медіа-група «Технології та Інновації», з журналом Beer. Technologies&Innovations

Головний Організаційний партнер – заміський еко-комплекс «Долина Страусів»

Головний Галузевий партнер Форуму – Асоціація «Незалежні броварні України».

Головний Лабораторний партнер – Донау Лаб Україна.

Форум пройде за підтримки Асоціації Сомельє України, Ukrainian Craft Distillers Association, за участі Клубу любителів віскі.

Партнер із поселення– готельно-ресторанний комплекс «Царьград».

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна

Головний інформаційний партнер – сайт «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com