Експерт пивоваріння Їндржих Хейн запрошує на весняний воркшоп в рамках IX Форуму пивоварів та рестораторів у Києві

13 Лютого 2020

Воркшоп
Відомий пивний експерт, засновник чеської компанії Czech Brewmasters Їндржих Хейн проведе для українських пивоварів пізнавальний дегустаційний воркшоп «Сенсорний аналіз та дефекти пива». Захід відбудеться 8 квітня 2020 року в ході Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів (Київ, заміський комплекс «Трипільське сонце»).

Відзначимо, Їндржих Хейн – власник культових пивоварень «На Копечку» і Kunratice, експерт пивного ремесла. В його активі – налагодження успішного виробництва пива у 22 країнах, зокрема, і в Україні.

Учасники воркшопу матимуть змогу:

  • дізнатися про найбільш поширені дефекти пива: діацетил (вершкове масло), ДМС (варена кукурудза), 2,6-дихлорфенол (медицина), ацетальдегід (зелене яблуко), кисле пиво, транс-2-ноненаль (папір), окислене пиво, P-ментан-8-тиол-3-он (чорна смородина, котяча сеча), сульфат заліза (метал);
  • навчитися визначати дефекти в різних концентраціях;
  • довідатися про причини виникнення таких дефектів пива;
  • отримати важливі рекомендації щодо запобігання виникненню дефектів пива, а також навчитися, в окремих випадках, їх виправляти;
  • почути цікаві факти щодо особливостей роботи професійних дегустаторів;
    отримати інформацію про сенсорно-активні речовини;
  • дізнатися про сенсорний профіль пива;
  • покращити свої дегустаційні здібності та почути поради, як їх посилювати;
  • підготуватися до дегустаційного конкурсу.

Тривалість заходу – 8 годин, упродовж яких учасники здобудуть важливі для професійної діяльності й удосконалення бізнесу знання та навички. Після завершення воркшопу кожен отримає сертифікат про проходження семінару «Сенсорний аналіз та дефекти пива».

Вартість участі – 100 євро (сюди входять також спеціально приготовані зразки пива).

Прекрасним бонусом для пивоварів та власників пивзаводів стане органолептична оцінка пива їхнього виробництва (за наявності зразків), а також рекомендації від експерта щодо поліпшення його смакових якостей.