ХІ Форум пивоварів і рестораторів відбудеться у Дніпрі

14 Вересня 2021

ХІ Форум пивоварів і рестораторів

Медіагрупа «Технології та Інновації» розпочинає підготовку до однієї з найвагоміших подій пивоварної галузі – Форуму пивоварів і рестораторів 2022!

Захід збере пивну спільноту 24-25 березня 2022 року у м. Дніпрі. На учасників чекають найактуальніші теми та обговорення, авторитетні експерти та нові обличчя галузі, інноваційні технології й рішення, цінні поради та успішний досвід колег.

Упродовж  конференц-дня, учасники обговорюватимуть ситуацію в українському та європейському  крафтовому пивоварінні, ділитимуться досвідом вдосконалення і розширення власних виробництв. Пивовари  розкажуть про стабільність пива, роль краудфандингу у відкритті пивного закладу, секрети успіху пивного ресторану,  завоювання українського та іноземного пивних ринків і створення та розвиток бренду Ukrainian Beer. Також працюватиме масштабна виставка обладнання та сировини.

Минулі заходи продемонстрували – рівень якості та різноманітності українського пива невпинно зростає. І велику роль в цьому грає впровадження інноваційних технологій та звільнення часу для креативу пивовара. Тому головними технологічними партнерами East European Beer Award-2022 та XІ Форуму пивоварів і рестораторів стане чимало провідних європейських та українських компаній.

Читайте також: Х Форум пивоварів і рестораторів: акцент на стабільність пива й завоювання українського та іноземного пивних ринків

Завершуватиме конференц-день урочиста Церемонія нагородження переможців VI Дегустаційного конкурсу East European Beer Award.

На наступний день пивоварні відправляться у традиційний «Пивний тур», у рамках якого учасники  ознайомляться  з секретами пивоварного ремесла, скуштують смачного пива та відівідають дегустації пивного меню.

Читайте також: Столичний Пивний тур «Крафтовий шлях»: Varvar, Underwood, Punkraft, Litra, «Ель Хмель»

Детальнішне про подію читайте на сайті форуму www.forum.techdrinks.info та на порталі beertechdrinks.com та у події на Facebook.

З приводу участі у подіях і партнерства звертатися:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 7592583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 968-95-16, sad.nti@ukr.net
Марина Захарчук: + 38 (097) 174 92 69, beertechdrinks@gmail.com

Читайте також: Календар Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2022