ІХ Форум пивоварів і рестораторів: що, де і як?

24 Січня 2022

ІХ Форум пивоварів і рестораторів

23-24 березня відбудеться одна з найголовніших подій пивного світу країни – Форум пивоварів і рестораторів. Захід збере українських і закордонних пивоварів, рестораторів, технологів, маркетологів, виробників обладнання і сировини у Дніпрі (ресторан-пивоварня «Старгород» (вул. Столярова, 1)). Організатор Форуму – медіагрупа «Технології та Інновації». На учасників чекає дводенна насичена програма.

23 березня – конференц-деньвиставка сировини й обладнання для пивоваріння, «Народна дегустація пива»,  Конкурс на кращу етикетку.

Серед тем Форуму пивоварів і рестораторів:

  • Секція «ФОРУМ АКТУАЛЬНИЙ». Учасники обговорюватимуть ситуацію у крафтовому пивоварінні і впровадження європейських стандартів.
  • Секція «ФОРУМ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ»  –  «Технології та інновації: акцент на стабільній якості пива». Свої рішення для пивоваріння презентують: Fermentis, Unilab, UBC group, TAPI, Донау Лаб Україна  та ін.
  • Секція «ФОРУМ ДОДАТКОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ» (про витримане в бочці пиво, про медове пиво (міди), нові пивні напої та ін.)
  • Секція маркетингу і продажів – «Пиво, яке продається: складові успіху».

Дискусії:

 «Пивоваріння: класика проти креативу, або які стилі пива варити, щоб продаватися?»

«Поближче до споживача через віртуальне технічне обслуговування»

«Створення пивоварні – від проєкту до реалізації . Труднощі, які виникають, коли пивоварня створюється в непристосованому приміщенні. Від яких помилок треба застрахуватися». 

«Нове – це незабуте старе, або Креатив пивовара».

«Слабоалкогольне чи безалкогольне: тренд чи кардинальні зміни?» Огляд ринку і розгляд перспектив слабо-та безалкогольного.

Ввечері всіх запрошуємо на святковий фуршет, під час якого відбудеться урочисте нагородження учасників «Народної дегустації пива» і Конкурсу на кращу пивну етикетку! Переможці отримають пам’ятні призи від партнерів та дипломи!
Запрошуємо Вас долучитися до обговорення та подати пиво на Народну дегустацію та на Конкурс на кращу пивну етикетку!

24 березня 2022 року –
відбудеться Пивний бізнес-тур і колабораційна варка на потужностях ресторану-пивоварні «Старгород».

Учасники ознайомляться  з секретами пивоварного ремесла, скуштують смачного пива та відвідають дегустації пивного меню.

Тур 1 (на вибір)

First Dnipro Brewery – одного з флагманів крафтового пивоваріння в Україні. Це креативна пивоварня, якій належить неперевершений рекорд з кількості крафтових сортів пива, зварених за рік! Це професіонали, які надихнули багатьох пивоварів-початківців та допомогли їм здійснити мрії про власний бізнес. Це місце, де не бояться впроваджувати нові технології і знають, що таке супер продуктивність і відповідальність.

– Ми на свій лад інтерпретували весь технологічний процес, варили цікаве пиво, формували доступну ціну на продукт, забезпечили грамотну логістику з продуманими термінами реалізації, працюючи у партнерстві з найбільшою в країні мережею магазинів «Море Пива» та Hop Hey. Це дозволило FDB стати суперефективним, рентабельним виробництвом, конкурувати як із невеликими регіональними, так і промисловими заводами, – ділиться технолог, підприємець, один з власників First Dnipro Brewery Дмитро Некрасов.

Fanatic – це справжнісінький космічний корабель у всесвіті пивоваріння! Той, хто побував на пивзаводі, точно знає, що це крейсер крафтового пива та крафтової культури.

Завод, обладнаний сучасним технологічним устаткуванням Zip Technologies, повністю автоматизований. Всі дані про процеси відображаються на комп’ютерах. Крім того, кожен ЦКТ обладнаний невеликим цифровим монітором, на якому можна побачити порядковий номер ємності, кількість пива в танку, температуру всередині, тиск, день бродіння.
Тур
 2 (на вибір)

MOVA BREWING CO.

 MOVAце набагато більше, ніж просто сучасна пивоварня. Це про нову комунікацію, знайомство з історією та традиціями пивоварень, розвиток культури споживання та образ напою. Саме з такою метою щороку команда MOVA організовує фестиваль «Craft Культура». Тут всі бажаючі можуть зануритись у світ пива, взяти участь у інтерактивному лекторії, спробувати нові смаки та дізнатися про неочікувані поєднання пива з різними продуктами. Крім цього, поціновувачі мають можливість поспілкуватися з представниками броварень, сомельє та дистриб’юторами з різних куточків України,розповідає директор пивоварні Борис Гільдін

Паб «Кеды Искусствоведа» проведе вас у навколосвітню пивну подорож!

Паб, відкритий у 2017 році, дуже швидко завоював повагу любителів пива, а в 2019 році відкрив філію в Києві. Власники називають його місцем, яке об’єднує мистецтво крафтового пивоваріння з авторською кухнею. Тут подають чудове українське та імпортне крафтове пиво, проводять дегустації та зустрічі із пивоварами.

Дніпровський паб поділений на кілька зон, кожна з яких має свою фішку: пивна біржа, асортимент сидрів, колекція келихів тощо.

Тур 3 (на вибір)

Колабораційна варка на потужностях ресторану-пивоварні «Старгород». Будемо варити чеське пиво!

Умови участі в конференції в якості учасника:

Для пивних компаній:
Конференц-день + бізнес-тур – 3000 грн.
Конференц-день (без бізнес-туру) – 2200 грн.

Для технологічних компаній:
Конференц-день + бізнес-тур – 4000 грн.
Конференц-день (без бізнес-туру) – 3000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83
Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Директор проекту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

УВАГА!
Вхід на ФОРУМ дозволений тільки власникам довідки про повну вакцинацію, довідки про одужання від ковід за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів в додатку «Дія».

Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.
Звертаємося до учасників із проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужанн
я лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.
Ваше здоров’я – наш пріоритет! Ми готові до червоної зони, і ви повинні бути до неї готові!

Готелі поряд:

«Хутір», тел..: 056 370 6600
«Енріко», тел..: 063 388 6930
«Ньюпорт», тел..: 095 467 6959

Детальніше читайте на сайті події.

Також стежте за оновленнями у Facebook