Інтелектуальна власність — крок назустріч до тріумфу крафтового пива!

20 Серпня 2018

Форум
Такий слоган стане темою шостої зустрічі команди професіоналів компанії «Пахаренко і партнери» з учасниками VI Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, який відбудеться 10-11 жовтня в Харкові. За доброю традицією компанія «Пахаренко і партнери» виступить генеральним юридичним партнером заходу. Аудиторія заходу стане ще ширше – очікуються учасники з усієї України, з Польщі, Литви, Білорусі, Росії та інших країн пострадянського простору, а також компанії-виробники з Німеччини, Австрії, Італії, Чехії, Словаччини.

Розвиваючи тему п’яти попередніх круглих столів представники компанії поділяться з пивоварами секретами ведення бізнесу з використанням ринкових переваг, які забезпечує інтелектуальна власність. Цього разу у центрі уваги будуть питання та спікери:

·        Оригінальний дизайн крафтової пивоварні – запорука конкуретних переваг, погляд IP-юриста. Керівник юридичного відділу Анн Прохорова

·        Імітація — перший крок до можливого порушення прав інтелектуальної власності успішних конкурентів. Заступник начальника юридичного відділу Євгеній Компанець

·        10 базових порад щодо ефективного та правомірного з точки зору інтелектуальної власності просування пивного бренду в соціальній мережі.  Pr-менеджер Лариса Севостьянова

Незмінним модератором виступить координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери» та Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) , голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine Вероніка Березанська.

Компанія «Пахаренко і партнери» гарантує цікаве та змістовне спілкування і запрошує приєднуватись до учасників форуму.

Відзначимо, основними темами конференц-дня Форуму стануть економіка створення власного пивного бізнесу, маркетинг, стратегія продажів і вихід українського крафта на експорт, інновації в пивоварінні. Акцент – на темах пивного маркетингу і успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, пивних магазинах, через Інтернет. Успішні пивовари і ресторатори поділяться власним досвідом створення бізнесу і його розвитку. Тому новою темою програми стане експорт пива. Відбудуться й традиційні виставка техніки та технологій і «Технологічна секція».

Приємним і емоційним завершенням конференц-дня стане вручення нагород Всеукраїнського незалежного Дегустаційного конкурсу East Europen Beer Award – 2018, який почнеться напередодні – 9 жовтня, а також урочиста вечеря з презентацією пива.

Пивний тур «Крафтовий шлях» 11 жовтня відкриє учасникам Харків з нового боку: пивоварні, пивні ресторани і спеціалізовані торгові точки мають намір показати високий потенціал міста на пивний карті країни. Паралельно відбудеться міжнародна колабораційна варка пива.

Слідкуйте за новинами Шостого Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів на Facebook: https://www.facebook.com/events/482270348908216/

Головний організаційний партнер – AltBier

Головний юридичний партнер – компанія «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технології та Інновації »

Інформаційні партнери – портал Beertechdrinks, журнал «Напої. Технології та Інновації», журнал «Брутто», журнал «Академия гостеприимства», Restaurant News, БірБокс, ІА «Інтерфакс-Україна», Продюсерський Центр «Бессонница» (Харків)