Крафтовий шлях по-київськи: два пивні маршрути у програмі ІХ Форуму пивоварів і рестораторів

19 Серпня 2020

Крафтовий шлях
Через кілька тижнів, 9-10 вересня 2020 р., відбудеться  ІХ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Захід прийматиме  заміський еко-комплекс «Долина Страусів», с.Ясногородка, Київська обл. Нині активно триває підготовка заходу. Форум відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил: кількість учасників у залі обмежена, частина заходу проходитиме на свіжому повітрі, приміщення оснащене сучасною системою кондиціонування повітря, присутнім рекомендовано знаходитися в масках і використовувати захисні екрани.

9 вересня відбудеться конференцдень. На учасників чекають обговорення актуальних тем, що стосуються виготовлення і продажів високоякісних напоїв, з авторитетними експертами та новими обличчями галузі, інноваційні технології й рішення, цінні поради та успішний досвід колег. 

На другий день, 10 вересня, учасники ІХ Форуму пивоварів і рестораторів вирушать у пивні тури «Столичний крафтовий шлях», у рамках яких зможуть ознайомитися з секретами пивоварного ремесла, скуштувати смачного пива, побувати на дегустаціях пивного меню. Кожен охочий зможе обрати свій маршрут.

Перший пивний маршрут охопить відвідини пивоварні Varvar, пабу Punkraft і пивного магазину «Ель-Хмель».

Учасники Форуму зможуть побувати на високотехнологічній пивоварні Varvar, яка не тільки оснащена сучасним обладнанням від компанії ZIP, але й володіє рядом ноу-хау, завдяки чому виготовляє пиво найвищої якості,  дуже широкого асортименту, має свій парк бочок для витримки пива, розливу пива і в пляшку, і в банку. Cкуштують смачного пива й у фірмовому закладі «Lisopylka» – це бар, який одним боком притулився до пивоварні Varvar Brew. Це місце, де немає пафосу, штучності, декорацій, де все справжнє, навіть пилки на стінах і стоси дров – не декоративних, а на яких ми коптимо реберця.

Вражатиме й культовий український крафтовий паб Punkraft, який не тільки продає, але й пропагує якісний крафт! Punkraft – фіналіст цьогорічної ресторанної премії «СІЛЬ» в номінації «Найкращий пивний бар». Концепція пабу в тому, щоб залучити поціновувачів пива, які шукають культурний крафтовий заклад, де можна відкривати для себе нові сорти та знайомитися із різноманітністю крафту. Головна особливість бару – 24 крани, серед яких імпортні й локальні сорти, а також більш ніж 130 пляшок.

У пивному магазині «Ель-Хмель» усім охочим покажуть, як тут працюють з крафтом, поділяться критеріями відбору пива на кран, розкажуть, як зберегти пиво свіжим надовго і з чим найкраще смакує напій.

Столичними локаціями другого пивного маршруту стали: пивоварня Underwood Brewery,  пивний магазин LITRA beer&whisky market та новий паб LITRA BAR beer&music resto.

Учасники Форуму вирушать на екскурсію на сучасну технологічну пивоварню Underwood Brewery. Київська незалежна крафтова броварня заснована в 2017 році командою ентузіастів, яких об’єднала любов до класного пива. Серед пріоритетів пивоварні: висока якість, стабільність продукту, зрозумілі та експериментальні смаки, найкращі інгредієнти. Гасло Underwood: вариться під лісом – смакує всюди.

До слова, асортимент броварні налічує 11 сортів, серед яких: Resocialization, Imperial Stout,  Coco Milk, Milky Mango, DIPA, IPA, Lime Saison, Botanic Saison, Blond Ale, Carte Blanche, Kyiv Lager.

Наступна зупинка – пивний супермаркет LITRA beer&whisky market. LITRA – перша мережа професійних магазинів пива та віскі в Україні, яка об’єднала солодові напої та їх поціновувачів і розвиває культуру споживання якісного продукту. Формат пивомаркету розрахований як на масового споживача, так і на любителів ексклюзиву. Кожен зможе  легко обрати  улюблене пиво, а обирати є з чого!.. Заклад дивує величезним розмаїттям пива, тут близько 300 видів пляшкового та 70 кранів розливного пива. Для любителів віскі пропонують понад 300 найкращих сортів міцного світового крафту. Крім того, тут можна обрати снеки, келихи, а також інші алкогольні й безалкогольні  напої.

Родзинкою цього маршруту стане візит у новий паб –  LITRA BAR beer&music resto.   

Ми втілимо все найкраще в одному закладі та здивуємо WOW новинками, які будуть тільки у нас!.. Ми впевнені, що тут будуть об`єднуватися поціновувачі пива, адже ми пропонуємо найбільшу в Україні кількість сортів на розлив, – розповідають засновники.

У закладі прагнуть максимально зберегти оригінальний смак пива завдяки спеціально створеній холодильній кімнаті COLD ROOM. Для любителів смачних напоїв пропонують широкий вибір вин, коктейлів та інших міцних напоїв. Особливість ресторану – облаштована VODKA ROOM, яка забезпечує правильне зберігання відбірної горілки. Шанувальники вишуканої кухні будуть задоволені пропозиціями від досвідченого шеф-кухара.

Якщо Ви любите драйв, класну музичку, чудову атмосферу та несподівані ефекти приємних вражень – все це знайдете також в LITRA BAR beer&music resto.Чого тільки варта пивна люстра вагою півтонни, це краще один раз побачити… і весь світ вразити – крута локація для селфі, – додають власники.

Кількість учасників у пивних турах обмежена. Тож встигніть зареєструватися на Крафтовий Пивний тур і Форум пивоварів та рестораторів!

Долучитися до ІХ Форуму пивоварів і рестораторів – умови реєстрації тут!

Більше інформації на сайті  beertechdrinks.com

Форум пройде за підтримки Асоціації Сомельє України, Ukrainian Craft Distillers Association, за участі Клубу любителів віскі.

Головний Галузевий партнер Форуму – Асоціація «Незалежні броварні України».

Організатори – медіа-група «Технології та Інновації», з журналом Beer. Technologies&Innovations

Головний Організаційний партнер – заміський еко-комплекс «Долина Страусів»

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна».

Партнер із поселення– готельно-ресторанний комплекс «Царьград».

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна

Головний інформаційний партнер – сайт «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58,  nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач, тел.: +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net