Нагороди знайшли своїх власників: урочиста церемонія нагородження призерів East European Beer Award-2020

16 Вересня 2020

Церемонія нагородження
ІV Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2020 зібрав разом 85 пивоварень зі всієї України та закордону, в тому числі з Білорусії, Великобританії, Німеччини, Австрії. Пивовари подали на дегустацію 331 зразок пива у 20 категоріях. І хоч попри карантин, переможці й фіналісти довго не змогли отримати власні нагороди, ІХ Форум пивоварів і рестораторів, який нещодавно з величезним успіхом відбувся в еко-комплексі «Долина Страусів» (с. Ясногородка Київської області) об’єднав пивну спільноту й нарешті зібрав учасників Дегустаційного конкурсу.

На урочистій церемонії нагородження, організованій медіа-групою Технології та Інновації, 32 пивоварні-учасниці отримали золоті, срібні та бронзові медалі. А вручали їх під гучні оплески і святковий феєрверк засновник і організатор Дегустаційного конкурсу East European Beer Award Катерина Конєва і співорганізатор конкурсу, керівник Київської Пивної Ліги Юрій Семенов. У вітальнй промові до учасників Форуму Катерина Конєва наголосила на прозорості, відкритості і чесності Конкурсу.

Головне, що ми, організатори, самі пиво не варимо, але ми його популяризуємо, завдяки нашим численним проєктах, як журнал Beer.Technologies, сайт «Пиво. Технології та Інновації», каталог BEER INSIDE. Пивна мапа України, відеоканал Beer Technologies journa і, звичайно, Форуми пивоварів і рестораторів, несемо пивну культуру в маси. Ми щасливі вітати вас з нагородами, і бажаємо, щоб ці нагороди сприяли вашим успішним продажам, щоб якомога більше людей скуштувало на смак переможне пиво!..

Варто вказати, що 66 зразків представленого пива й сидрів увійшли в десятку кращих, тому організатори вирішили ввести особливу нагороду – «Диплом фіналіста», який засвідчує, що обрані пиво або сидр увійшов у ТОП-10 «Краще пиво/сидр України». Нагородили представників 47 пивоварень, і хоча для більшості з них ця відзнака була несподіваною, але дуже приємною та мотивуючою.

Як зауважив головний пивовар «Козацької броварні» з міста Суми Юрій Сенько, є над чим працювати і до чого прагнути, створюючи цікавий, високоякісний продукт:

Підготовку до наступного Дегустаційного конкурсу планую розпочати якомога раніше, щоб ретельно відпрацювати кожну рецептуру, – сказав він.

Відзначимо, результати конкурсу є відкритими. Всі проміжні оцінки та фінальні результати на кожному етапі дегустацій оприлюднюються відразу після підрахунку балів, і відразу ж оголошуються переможці. Автор методології Конкурсу, його співорганізатор Юрій Семенов наголосив, звертаючись до учасників Форуму, що розроблена Київською Пивною Лігою схема підрахунку голосів гарантує максимальну об’єктивність, і пивовари, які беруь участь у Дегустаційному конкурсі в якості пивних суддів, аж ніяк не можуть вплинути на загальний результат. Що важливо, результати фіналів категорій вказують в офіційних протоколах за підписом організаторів конкурсу та Незалежного Спостерігача, яким виступила патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Організатори Дегустаційного конкурсу пива і сидрів East European Beer Award висловили величезну подяку всім пивним суддям, які в кількості 100 чоловік приїхали в Рівне працювати на дегустаціях. Особлива вдячність – модератору Конкурсу, представнику Національного університету харчових технологій Роману Мукоїду і членам команди медіа-групи «Технології та Інновації», завдяки яким Конкурс пройшов чітко й організовано.

East European Beer Award – 2021

Вже відомі дати East European Beer Award – 2021: V Дегустаційний конкурс відбудеться 10-11 березня 2021 року. Початок реєстрації на Конкурс буде оголошено 1 грудня 2020 року. Але планувати своє переможне пиво слід уже сьогодні.

Як зауважив, отримуючи вже вдруге найвищу нагороду Конкурсу Гран Прі засновник пивоварні Altbier Сергій Коваленко, їхні пивовари на чолі з Віктором Ващуком здаватися не збираються. Отож, змагання пивоварів за золото, срібло і бронзу знову буде напруженим.

І ще одне побажання, яке прозвучало з уст власника пивоварні Varvar Василя Микулина:

Дуже важливо, щоб пиво, яке перемогло, було в асортименті пивоварні постійно, щоб споживачі раз за разом впевнювалися у його високій якості.

Працювати задля високої якості продукції, вдосконалюватися, розробляти нові цікаві рецептури, радувати споживачів і отримувати насолоду від процесу творчості, – хіба така благородна мета, яку ставить перед собою більшість пивоварів, учасників Дегустаційного конкурсу East European Beer Award, не заслуговує на пошану?! Успіхів вам, пивовари! До зустрічі на наступних пивних змаганнях!