Німецький досвід пивоваріння та бездоганні технології

20 Вересня 2017

Представляємо учасників Форуму
Німецький досвід пивоваріння та бездоганні технології презентує учасникам Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів (Рівне, Україна) відомий міжнародний експерт пивоваріння Ральф Герверт.

Четвертий Міжнародний форум пивоварів і рестораторів «Пивоварня як успішний бізнес. Нові тенденції в крафтовому пивоварінні» відбудеться 19 жовтня в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» в Рівному. Це західноукраїнське місто було обраним для цього заходу, бо воно є дуже показним прикладом розвитку крафтового пивоваріння. Організатори – інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» та міжнародний журнал «Пиво. Технології та Інновації» – підготували насичену та принципово нову програму. Так, новим обличчям у технологічній частині Форуму стане майстер пивоваріння міжнародного класу, автор унікальних технологій виготовлення пива, генеральний директор німецької компанії BdB Bier-Know how GmbH Ральф Герверт.

Німецька компанія BdB Bier-Know how GmbH має 60-річний досвід виробництва повного спектру обладнання для пивоваріння, 32-річний міжнародний досвід облаштування міні-пивоварень і пивзаводів у Європі, США, Австралії, Росії, Кореї, Японії, Китаї та Казахстані. Компанія побудувала 180 пивоварень різних складності та рівня у 36 країнах світу. Всі вони наразі успішно функціонують і розвиваються.

У виступі на тему «Сучасне обладнання і не тільки, або Як зробити пиво питким» Ральф Герверт розповість про те, як створити унікальний продукт, удосконаливши наявне обладнання або придбавши нове. Адже основна перевага компанії BdB Bier-Know how GmbH полягає в тому, що підприємство не тільки виготовляє якісне обладнання для пивоваріння, а й спеціалізується на технологіях цього процесу.

Основна ідея Четвертого Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів – популяризація новітніх технологій з акцентом на вдосконаленні пивоварень і пива, а також на поширенні крафту. Тематика технологічної частини Форуму охопить увесь процес виробництва: від вибору сировини до роботи обладнання. Своїм унікальним досвідом створення та роботи ресторану-пивоварні, пивзаводу тощо поділяться відомі бізнесмени і пивовари як з України, так і з інших країн. Про те, як і куди продати свій продукт і в чому полягають секрети успішного продажу пива, розкажуть власники і директори ресторанів, дистриб’ютори та імпортери пива, а також категорійні менеджери торгових мереж.

Увагу учасників-рестораторів, без сумніву, приверне секція «Організація пивного ресторану», в рамках якої своїм досвідом поділяться відомі ресторатори та аналітики ресторанного бізнесу. Паралельно відбудеться засідання круглого столу «Домашнє пивоваріння: від хобі до успішного бізнесу». Фахівці патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» – генерального юридичного партнера Форуму – проведуть круглий стіл на тему «Інтелектуальне пиво: просуваємо, не порушуємо – успіх бізнесу гарантуємо».

Традиційно після Форуму, 20 жовтня, відбудеться пивний тур «Крафтовий шлях», під час якого можна буде відвідати кращі ресторани-пивоварні Рівненщини. Програма тура містить екскурсії у святая святих пивоварні – виробничий блок, а також дегустацію пива і пивних закусок.

За день до Форуму, 18 жовтня, міні-пивоварні, пивоварні-ресторани та регіональні пивзаводи з усієї України змагатимуться за перемогу в одній з 11 номінацій першого незалежного дегустаційного конкурсу East European Beer Award, який також відбудеться у місті Рівне. Організатор конкурсу – незалежний видавничий проект «Технології та Інновації», співорганізатор – Київська Пивна Ліга, яка розробила Положення про конкурс. Захід пройде за зразком провідних європейських дегустаційних конкурсів. Пивними суддями стануть близько 50 професіоналів пивоварної галузі, які оцінюватимуть 11 найпопулярніших категорій пива. У кожній номінації визначено три нагороди – золото, срібло і бронза, причому Гран-прі отримає тільки один зразок, обраний суддями з переліку «золотих» номінантів. Таким чином, конкуренція буде надзвичайно жорсткою, а результати конкурсу – максимально об’єктивними!

Прийом заявок на дегустаційний конкурс від пивоварів і пивоварень уже почався. За попередньою інформацією, очікується понад 50 учасників, у тому числі з Білорусі, Молодови, Чехії та Польщі.

Більше інформації про дегустаційний конкурс і Форум пивоварів і рестораторів – на сайтах www.forum.techdrinks.info і www.beertechdrinks.com.

Генеральний діловий партнер дегустаційного конкурсу – Київська Пивна Ліга
Генеральний організаційний партнер Форуму – пивзавод «Рівень» і ресторан-пивоварня «Кант»
Генеральний Юридичний партнер Форуму – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний Організаційний партнер – ресторан Skybar MANHATTAN
Генеральний Лабораторний партнер Дегустаційного конкурсу East European Beer Award – компанія «Донау Лаб Україна»
Ексклюзивний партнер Дегустаційного конкурсу – компанія SAHM
Головний Партнер Форуму – Beviale Moscow 2018
Фудпартнер – ТМ Dorian Gray (крафтові сири)
Поселяють готелі «Айвенго» й «Україна» (для учасників Форуму рестораторів і пивоварів і дегустаційного конкурсу East European Beer Award – знижка 15–20%).