Новий учасник Форуму – Alfa Laval – шведський виробник пивоварного обладнання, адаптованого до сучасних викликів ринку

03 Вересня 2018

Форум
Комерційний успіх пивоварні в умовах високої конкуренції та різноманітності значною мірою залежить від ефективності процесів пивоваріння та бродіння, відповідності обладнання законодавчим нормам, можливості функціонувати в умовах зростаючих цін на енергоносії. Процеси пивоваріння мають бути досить гнучкими, щоб реагувати на зміни в структурі попиту і споживчі переваги. Щоб врахувати всі ці моменти, пивоварам не потрібно «винаходити велосипед», про них уже подбав один з найбільших в світі виробників спеціалізованого технологічного обладнання Alfa Laval. Свої розробки шведська компанія презентує на VI Міжнародному Форумі пивоварів і рестораторів, який відбудеться в Харкові (івент-зона «Fabrika») 10-11 жовтня.

Компанія Alfa Laval продає свою продукцію в 100 країнах світу, має 42 великих виробництва (в Європі, Азії, США, Латинській Америці), а також 70 сервісних центрів. Надійну репутацію забезпечують понад 130 років роботи компанії, одним із засновників якої в 1883 році став Гюстав Лаваль – винахідник центробіжного сепаратора і першої діючої парової турбіни. Сьогодні Alfa Laval володіє більш ніж 2000 патентів, щорічно на ринок випускається до 40 нових продуктів.

В сфері пивоваріння компанія проектує та виготовляє модулі, технологічні лінії і проекти «під ключ», адаптовані до вимог замовника. Акцент в кожному проекті робиться на поліпшення якості пива, оптимізацію виробництва, зниження витрат і впливу на навколишнє середовище. Обладнання та рішення забезпечують надійне і гігієнічне виробництво, проведення ефективного безрозбірного миття (CIP) виробничих ліній в повній відповідності до найсуворіших стандартів санітарії.

В рамках «Технологічної секції» представник компанії виступить з презентацією інноваційного обладнання для броварень. Це IWS – система оптимізації Whirpool; 3-в-1 модуль розмноження, регідраціі і зберігання дріжджів; Iso-Mix mini – система перемішування; сепаратори; деаератор Aldox mini; модуль видалення алкоголю De-alcoholizer; карбонізатор Carboset/blend mini; пастеризатор пива Flexitherm mini; BSF mini – стерильна фільтрація.

Відзначимо, девізом Шостого Форуму стане «Мінімум реклами – максимум спілкування, корисного досвіду, унікальної інформації!». А основними темами конференц-дня 10 жовтня – технологічне вдосконалення пивоварної галузі, економіка власного пивного бізнесу, кадри, юридичні питання, маркетинг та стратегія продажів, розвиток культури споживання пива, насамперед, крафтового, і завоювання ринків. Приємним і емоційним завершенням дня стане вручення нагород Дегустаційного конкурсу East Europen Beer Award – 2018, який почнеться напередодні – 9 жовтня, а також урочиста вечеря з презентацією пивної кухні від Головного Організаційного партнера Форуму і Конкурсу сім’ї ресторанів AltBier і пива від переможців та дипломантів Дегустаційного конкурсу.

Пивний тур «Крафтовий шлях», що відбудеться 11 жовтня,  відкриє учасникам Харків з нового боку: пивоварні, пивні ресторани і спеціалізовані торгові точки мають намір показати високий потенціал крафту на пивній карті країни. Паралельно відбудеться міжнародна колабораційна варка пива, Організаційним партнером якої виступає AltBier.

Більше інформації тут: forum.techdrinks.info, Facebook

Головний організаційний партнер – AltBier

Генеральний Юридичний партнер – компанія «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери – портал Beertechdrinks, журнал «Напої. Технології та Інновації», журнал «Брутто», журнал «Академия гостеприимства», Restaurant News, БірБокс, ІА «Інтерфакс-Україна», Продюсерський Центр «Бессонница» (Харків)