Досвідом успішних продажів пива поділяться ресторатори та представники торгівлі в ході IV Міжнародного форуму пивоварів та рестораторів (Рівне, Україна)

02 Жовтня 2017

Вже незабаром, 19 жовтня, у Рівному розпочне свою роботу Міжнародний форум пивоварів та рестораторів «Пивоварня як успішний бізнес. Нові тенденції в крафтовому пивоварінні». Програма заходу, підготовлена організаторами – видавничо-інформаційним проектом «Технології та Інновації» і міжнародним спеціалізованим журналом «Пиво. Технології та Інновації», охопить широкий спектр тем – від сировини, обладнання та технологій виготовлення пива до організації продажів крафтового продукту.

Надзвичайно цікавою і корисною для пивоварів та рестораторів стане секція торгівлі, названа організаторами так: «Продам пиво! З досвіду роботи з ресторанними і торговельними мережами. Пропозиції для пивоварів і пивоварень». В її рамках відбудеться обговорення питань реалізації пива через ресторани, кафе, бари, інтернет-магазини, торговельні мережі, фірмову торгівлю. Модераторами стануть Олександр і Аліна Шаталови – відомі ресторатори, засновники закарпатської пивоварні «Ципа», які за дуже короткий час стали одними із лідерів продаж крафтового пива у закладах різних типів і в різних населених пунктах України. Ексклюзивно в рамках Форуму засновник пивоварні «Ципа» Олександр Шаталов поділиться досвідом реалізації свого унікального проекту «Ципомобіль» – універсального торговельного майданчика. Цей мікроавтобус, спроектований під розлив та продаж пива, завжди збирає велику аудиторію і стає центром будь-якого заходу.

Генеральний директор родини харківських ресторанів AltBier Сергій Коваленко поділиться власним досвідом організації фірмової торгівлі пивом – від ресторанного пива до роздрібних продажів у власних магазинах. Сергій також пояснить, що вигідніше: власна торгівля чи через посередників.

Секрети успішних продажів розкриють власники і директори ресторанів, дистриб’ютори та імпортери пива, категорійні менеджери торговельних мереж, з якими пивовари зможуть укласти угоди про продаж власного пива. Свої сподівання та вимоги до пива і пивоварів озвучать представники торгівельних мереж. Планується організувати столи переговорів з представниками торговельних мереж «Метро», «Ашан», «Фоззі», «Наш край», «Вопак», «Банк пива», «Пивна лавка».

На учасників Форуму чекають українські й іноземні експерти з технологій пивоваріння, які розкриють свої секрети, поділяться успішним досвідом. Тематика технологічної частини Форуму охопить увесь процес виробництва, від вибору сировини до роботи обладнання. Свою участь вже підтвердили італійські, німецькі, австрійські, чеські, словацькі, російські, молдавські, білоруські компанії.

Питання інтелектуальної власності та юридичного супроводу пивного виробництва піднімуть фахівці патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» – генерального юридичного партнера Форуму. Вони проведуть круглий стіл на тему «Інтелектуальне пиво: просуваємо, не порушуємо – успіх бізнесу гарантуємо!». Не менш цікавою стане секція «Організація пивного ресторану», в якій йтиме мова про створення меню та підбір сортів пива, кадрову політику в ресторані і налагодження систем обліку та контролю, підбору та миття спеціального посуду та ще безліч важливих моментів. Відбудеться також засідання круглого столу «Домашнє пивоваріння: від хобі до успішного бізнесу».

У практичній частині традиційно відбудуться виставки технологій і обладнання для пивоваріння, презентації кращого крафтового пива України та дегустації крафтових сирів від food-партнерів Форуму.

Другий день Форуму, 20 жовтня, присвячений захопливому пивному туру «Крафтовий шлях» пивоварнями та ресторанами-пивоварнями регіону з дегустацією фірмових і ексклюзивних сортів пива та пивного меню.

Тож зустрічаємося 19 жовтня у готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» у Рівному!

Більше інформації про перший незалежний дегустаційний конкурс (18 жовтня) і Форум пивоварів і рестораторів (19 жовтня) – на сайтах www.forum.techdrinks.info і www.beertechdrinks.com.

Генеральний діловий партнер дегустаційного конкурсу – Київська Пивна Ліга
Генеральний організаційний партнер Форуму – пивзавод «Рівень» і ресторан-пивоварня «Кант»
Генеральний Юридичний партнер Форуму – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний Організаційний партнер – ресторан Skybar MANHATTAN
Генеральний Лабораторний партнер Дегустаційного конкурсу East European Beer Award – компанія «Донау Лаб Україна»
Ексклюзивний партнер Дегустаційного конкурсу – компанія SAHM
Головний Партнер Форуму – Beviale Moscow 2018
Фудпартнер – ТМ Dorian Gray (крафтові сири)
Поселяють готелі «Айвенго» й «Україна» (для учасників Форуму рестораторів і пивоварів і дегустаційного конкурсу East European Beer Award – знижка 15–20%).