Пивний тур «Крафтовий шлях Львовом» – від історії пива до сучасних концепцій: музей, піцерія, ресторан-пивоварня й пивний магазин

13 Червня 2019

Пивний тур
До початку VII Форуму пивоварів та рестораторів залишається менше тижня! Зустрічаємося вже 18-19 червня у Львові. Програма дводенного заходу надзвичайно насичена, охопить найактуальніші теми галузі: інновації, технології пивоваріння, підвищення якості пива, ефективні продажі, маркетинг, експорт, успішні пивні заклади. Вражає й практична частина 19 червня: Пивний тур, гурме-тур, колабораційна варка пива, work-shop для пивоварів. І ми вже готові представити львівські локації Пивного туру «Крафтовий шлях»: музей пива «Львіварня», піцерія «Тісто», пивний магазин мережі Beer Set, ресторан-пивоварня Старгород!

Пивний тур «Крафтовий шлях» – традиційна частина Форуму, адже кожного разу демонструє учасникам події пивоварні, ресторани-броварні, заклади роздрібного продажу пива з середини, надихає на нові ідеї, надає практичні поради і знайомство з успішним досвідом колег. Адже включає візити на виробництво, ознайомлення з обладнанням, технологією, концепціями, знайомство з власниками та пивоварами, дегустацію пивного меню та страв, що з ним поєднуються.

«Крафтовий шлях Львовом» розпочнеться незвично та напрочуд цікаво: відвідаємо музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» – єдиний в Україні інтерактивний музей пива, й один з найсучасніших. 10 експозиційних залів, більше ніж 200 експонатів, які не ховаються за вітринами! Завдяки інтерактивним експонатам кожен відвідувач може відчути себе пивоваром, доторкнутися до історії пива та зазирнути в процес пивоваріння.  Тут до всього можна торкатися, зі всім фотографуватися, це більше ніж музей.

Далі вирушимо в піцерію «Тісто», яка з моменту відкриття у 2018 році вже встигла пройти безліч випробовувань на шляху до смачної кухні та бездоганного сервісу! Тут свідомо «пожертвували» посадковими місцями задля того, щоб поставити у залі дров’яну піч: тепер кожен гість закладу може ласувати справжньою італійською піцою. Відкрита кухня дозволяє споглядати за творчістю кухарів, вправні піцмайстри готують піцу прямо на очах відвідувачів!

Наступна локація – магазин пива «Beer Set». Відзначимо, «Beer Set» – мережа магазинів з найбільшим у Львові вибором крафтого пива та відоміших сортів розливного пива України. Формат є абсолютно новим для міста: 20 кранів розливного пива, яке продається виключно на винос, більше 50 видів закусок, а також пивна атрибутика. Наразі «Beer Set» налічує 10 магазинів, ще один на стадії відкриття.

Завершуватимемо Пивний тур у дуже приємній атмосфері – в ресторані-пивоварні «Старгород». Це чеська пивоварня, що варить пиво за чеською технологією,  як робили це 100 років тому, тільки з чеських інгредієнтів. Процес відбувається під контролем празького інституту пивоваріння в обличчі головного пивовара Франтішека Швець. Традиційно весь процес дозрівання та зберігання пива відбувається у підвалі і при температурі від 2 до -1 С. «Справжнє чеське пиво живе лише 20 хвилин після того, як його дістали з підвалу, – наголошують майстри. – Ми не пастеризуємо, не фільтруємо, не додаємо у пиво консервантів – не користуємося технологіями масового виробництва. Ми – спадкоємці вікових традицій пивоваріння!».

Нагадаємо, VII Форум пивоварів і рестораторів приймає  «Театр пива  «Правда» – Головний Організаційний партнер. Конференц-день відбудеться на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26) 18 червня. Основними темами стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини – до роботи з обладнанням і санітарії. Програма включає секції «Економіка пивного бізнесу»,  «Маркетинг пивного закладу», обговоримо розвиток культури споживання, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт, фудпейринг. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів. Відбудеться майстер-клас з приготування равликів із частуванням та Народна дегустація пива.

Поспішайте зареєструватися:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковська: +38 063 056 47 88
або на сайті forum.techdrinks.info

Організатор – Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації»

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Українське об’єднання пивних сомельє Київська Пивна Ліга

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій

Головний Організаційний партнер – ресторан-пивоварня «Театр пива «Правда»

Головний Виставковий партнер Форуму – Beviale Moscow-2020

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери»

Технологічні партнери – компанії Fermentis, Pontum AB, PSS SVIDNÍK, Castle Malting, Browamator, «Термо-Пак», «Сфера СІМ», Центр оцінки відповідності «ФАКТУМ», «Харвест Агрохім Україна», «Донау Лаб Україна», PET Technologies

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал BEER Technologies

Інформаційні партнери: ­інформаційний портал www.beertechdrinks.com, журнали Beer Box, «Академия гостеприимства», сайт Restaurant NEWS, портал пивного ринку Profibeer, онлайн-журнал Fanatic Beer Magazine