Презентація бестселера «Історія пива у коміксах» в українському перекладі на IX Форумі пивоварів та рестораторів

25 Лютого 2020

Теми Форуму
9-10 вересня у Києві відбудеться вже дев’ятий за рахунком Міжнародний Форум пивоварів та рестораторів. Захід розвивається, опановує нові напрямки пивоваріння та дотичних галузей. Знайомство з пивом ніколи не закінчується, тож організатори роблять все можливе, щоб поглиблювати пізнання учасників в цій багатогранній темі, тим самим розвиваючи культуру споживання. Весняний Форум 2020 відзначиться знайомством з історією світового пивоваріння в абсолютно новому форматі! Завдяки роботі Лани СВІТАНКОВОЇ, популяризаторки пивної культури, пивної судді та сомельє, українські пивовари мають унікальну нагоду познайомитися з «Історією пива у коміксах» рідною мовою!

Це світовий бестселер від американських авторів Джонатан Геннессі з Майком Смітом, ілюстрований художником Аарон МакКоннелл. Очікуємо на презентацію книги на Форумі, а кілька щасливчиків зможуть виграти примірник у конкурсі!

Що ж насправді нам відомо про пиво? Воно з’явилося приблизно 7000 р. до н. е., стало однією з рушійних сил розвитку людства і, завдяки вибуху крафтової революції, досі відіграє провідну роль. В «Історії пива у коміксах», першому графічному романі, присвяченому улюбленому напою, автори Джонатан Геннессі, Майк Сміт і художник Аарон МакКоннелл розкажуть усе від самого початку та познайомлять із головними героями й подіями. Ця приємна комбінація візуального й інформативного матеріалу однаково потішить як поціновувачів пива, так і любителів коміксів.

Бестселер «Історія пива у коміксах» українською вийшов у перекладі Лани Світанкової у 2020 році у видавництві Yakaboo Publishing. Художня адаптація та українізація дизайну – ілюстратора Ігоря Дунця.

– Цей проєкт – немов освідчення в коханні. Одне з багатьох. До улюбленого напою з яскравою та цікавою культурою. Я дуже хочу, щоб дедалі більше людей дізнавалися про те, який усе ж таки захопливий цей напій, яка давня його історія і як тісно вона переплетена з історією людства, про те, що пиво – це значно цікавіше і різноманітніше, ніж те, що всі ми звикли вважати пивом. Це ідеальна книжка – красива, кумедна, написана зрозумілою людською мовою, щоб усе це продемонструвати, не наганяючи нудьги, – розповідає Лана Світанкова.

Натхненні, чекаємо на знайомство з новим виданням на IX Форумі пивоварів та рестораторів вже 9-10 вересня у Києві. Приймає готельно-ресторанний комплекс «Трипільське сонце». Поспішайте зареєструватися до участі!