Пивний тур по-дніпропетровськи: три пивні маршрути у рамках ХІ Форуму пивоварів і рестораторів

15 Лютого 2022

Пивний тур по-дніпропетровськи

23-24 березня відбудеться ХІ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Захід збере українських і закордонних пивоварів, рестораторів, технологів, маркетологів, виробників обладнання і сировини у Дніпрі. Форум приймає ресторан-пивоварня «Старгород».

23 березня – конференц-день, виставка сировини й обладнання для пивоваріння, «Народна дегустація пива»,  Конкурс на кращу пивну етикетку.

На другий день, 24 березня, учасники ХІ Форуму пивоварів і рестораторів вирушать у пивні тури, у рамках яких зможуть ознайомитися з секретами пивоварного ремесла, скуштувати смачного пива, побувати на дегустаціях пивного меню. Кожен охочий зможе обрати свій маршрут.

Перший пивний маршрут охопить відвідини пивзаводів First Dnipro Brewery і Fanatic.

First Dnipro Brewery – один з флагманів крафтового пивоваріння в Україні. Це креативна пивоварня, якій належить неперевершений рекорд з кількості крафтових сортів пива, зварених за рік! Це професіонали, які надихнули багатьох пивоварів-початківців та допомогли їм здійснити мрії про власний бізнес. Це місце, де не бояться впроваджувати нові технології і знають, що таке супер продуктивність і відповідальність.

– Ми на свій лад інтерпретували весь технологічний процес, варили цікаве пиво, формували доступну ціну на продукт, забезпечили грамотну логістику з продуманими термінами реалізації, працюючи у партнерстві з найбільшою в країні мережею магазинів «Море Пива» та Hop Hey. Це дозволило FDB стати суперефективним, рентабельним виробництвом, конкурувати як із невеликими регіональними, так і промисловими заводами, – ділиться технолог, підприємець, один з власників First Dnipro Brewery Дмитро Некрасов.

Fanatic – це справжнісінький космічний корабель у всесвіті пивоваріння! Той, хто побував на пивзаводі, точно знає, що це крейсер крафтового пива та крафтової культури.

Завод, обладнаний сучасним технологічним устаткуванням Zip Technologies, повністю автоматизований. Всі дані про процеси відображаються на комп’ютерах. Крім того, кожен ЦКТ обладнаний невеликим цифровим монітором, на якому можна побачити порядковий номер ємності, кількість пива в танку, температуру всередині, тиск, день бродіння.

Локаціями другого пивного маршруту стали: новий пивзавод MOVA brewing co.  і паб «Кеды исскуствоведа».

Серце пивоварні MOVA – це двотоний, чотирипосудний варильний порядок з парком ЦКТ, орієнтованим на обсяг близько 40-50 тонн на місяць. Локація, де зараз розташований об’єкт, це найближча точка, де можна розмістити виробництво. Пивоварня — єдиний проєкт в Україні такого типу, розташований максимально близько до центру міста. Сьогодні, пиво MOVA можно знайти практично по всій Україні. Пиво реалізують у пляшках та кегах.

«Пивний Простір» — це продовження проєкту MOVA. Це не лише ресторан, а цілий простір, де зосереджені: пивоварня, музей пива, пивні фестивалі, лекції, різноманітні заходи. Відвідувачі можуть не просто дивитись на діжку де вариться пиво, а спостерігати за повним життєвим циклом створення пінного — від змеленя солоду до розливу готового продукту.

Локація проєкту передбачає простір на другому поверсі, який призначений для проведення заходів таких як: пивні лекції, виступи стендап коміків або музикантів. Також в комплексі ресторану буде дитяча кімната. Тут батьки, при бажанні, можуть залишити дитину бавитись різноманітними іграшками та забавками.

«Кеды исскуствоведа» проведуть вас у навколосвітню пивну подорож!

Паб, відкритий у 2017 році, дуже швидко завоював повагу любителів пива, а в 2019 році відкрив філію в Києві. Власники називають його місцем, яке об’єднує мистецтво крафтового пивоваріння з авторською кухнею. Тут подають чудове українське та імпортне крафтове пиво, проводять дегустації та зустрічі із пивоварами. Дніпропетровський паб поділений на кілька зон, кожна з яких має свою фішку: пивна біржа, асортимент сидрів, колекція келихів тощо.

А під час третього Пивного туру учасники замутять крафтовий колаб. На всіх охочих чекає варка на потужностях ресторану-пивоварні «Старгород».

Тут варять три сорти: «Десятка», «Пшеничне», і лагер. Для приготування пива використовують: бельгійські дріжджі, словенський солод і чеський хміль. Процес приготування  пива у середньому займає: «Пшеничне»  – 30-40 днів, «Десятка» і  лагер від  2 місяців.Як наголошує пивовар, запорукою смачного чеського пива є сировина стабільної якості і чистота обладнання.

Долучайтесь до участі в ХІ Форумі пивоварів і рестораторів.

Контакти:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83

Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Детальніше про подію читайте на сайті http://forum.techdrinks.info/ua/event/36