Пивний тур «Столичний крафтовий шлях» – в програмі IX Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів

05 Серпня 2020

Столичний крафтовий шлях
IX Форум пивоварів та рестораторів, який відбудеться 9-10 вересня у заміському еко-комплексі “Долина Страусів”, с. Ясногородка, Київської обл., збере разом справжніх поціновувачів та виробників крафтового пива, серед яких представники пивоварень та пабів (власники, пивовари, технологи), домашні пивовари, виробники обладнання для пивоваріння, представники роздрібної торгівлі, торговельних та ресторанних мереж, а також науковці та фахівці з пивоваріння з усієї України та з-за кордону. Форум пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння відбудеться на відкритому майданчику.  Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і  рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть  продукцію на стендах,  пропонуємо встановити захисні екрани. Під час проведення ІХ Форуму пивоварів і рестораторів будуть ураховані усі рекомендації МОЗ і побажання учасників! Другий день, 10 вересня, стане практичним: учасники Форуму вирушать у Пивний тур «Столичний крафтовий шлях» з екскурсіями на виробництво, дегустаціями пивного меню, ексклюзивних закусок і вишуканих страв.

До Форуму залишається небагато часу, і ми вже готові назвати столичні локації Пивного туру: пивоварня Varvar, паб Punkraft і пивний магазин Ель-Хмель. Реєстрація на Пивний тур, який відбудеться 10 вересня, вже ведеться. Також заявку на участь можна буде зробити в ході реєстрації на Форум 9 вересня.

Учасники Форуму зможуть побувати на високотехнологічній пивоварні Varvar, яка не тільки оснащена сучасним обладнанням від компанії ZIP, але й володіє рядом ноу-хау, завдяки чому виготовляє пиво найвищої якості,  дуже широкого асортименту, має свій парк бочок для витримки пива, розливу пива і в пляшку, і в банку.

Сьогодні пивоварня Varvar – один з лідерів на українському пивному ринку, переможець українських і міжнародних пивних змагань. За свою п’ятирічну історію тут зварили уже 60 сортів пива. Серед лідерів продажів «Milk Stout» та «Golden Ale», далі «ІPА» та інші.

На учасників заходу чекає дегустація пива  у фірмовому закладі «Lisopylka» – це бар, який одним боком притулився до пивоварні Varvar Brew. Це місце, де немає пафосу, штучності, декорацій, де все справжнє, навіть пилки на стінах і стоси дров – не декоративних, а на яких ми коптимо реберця.

Придбати пиво Varvar ви можете у  барі «Lisopylka», а також у невеликих пабах та ресторанах — разом з іншими крафтовими брендами. Всього таких — близько двох сотень на всю країну. Також пиво експортують в Австрію.

Вражатиме й культовий український крафтовий паб Punkraft, який не тільки продає, але й пропагує якісний крафт! Punkraft – фіналіст цьогорічної ресторанної премії «СІЛЬ» в номінації «Найкращий пивний бар». Концепція пабу в тому, щоб залучити поціновувачів пива, які шукають культурний крафтовий заклад, де можна відкривати для себе нові сорти та знайомитися із різноманітністю крафту. Головна особливість бару – 24 крани, серед яких імпортні й локальні сорти, а також більш ніж 130 пляшок.

У залі відкритий колдрум, де кожен може побачити, що пиво зберігається за умов правильного температурного режиму, в чистоті і з любов’ю барменів. Барменеджер Олександр Дзенгілевскій проводить для гостей змістовні дегустації пива, організовує зустрічі з українськими та закордонними пивоварами.

Філософія і місія Punkraft: підтримка розвитку пивної культури України, можливість бути майданчиком для самовираження пивоварів, місцем знайомства любителів пива з пивоварами,  приємним відкриттям для іноземців, гордо нести свій бренд і презентувати Україну.

У пабі панує атмосфера домашнього затишку, відкритості та привітності, тут дбають про те, щоб кожен гість отримав смачну історію пива й гастрономії. А чого варті зустрічі з пивоварами, які розповідають про свої творіння, радо діляться своєю продукцією, і надихають відвідувачів.

У пивному магазині «Ель-Хмель» усім охочим покажуть, як тут працюють з крафтом, поділяться критеріями відбору пива на кран, розкажуть, як зберегти пиво свіжим надовго і з чим найкраще смакує напій.

Засновник «Ель-Хмель» родом з Казахстану, країни, де половина населення майже не вживає алкоголю, приїхав в Україну і здійснив свою мрію: відкрив власний магазин з колдрумом. Спочатку споживачам пропонували чимало сортів регіонального, імпортного та крафтового пива. Нині акцент магазину на продажі якісного українського крафтового пива. Також кожен може обрати тут закуску до смаку, оскільки в магазині величезний асортимент риби, м’яса, сирів та снеків.

Метою магазину є популяризація культури споживання якісного пива, тут усе націлено на те, щоб якомога більше покупців розуміли різницю між пивом, до якого вони звикли і розмаїттям якісного крафтового напою. В «Ель-Хмелі» величезний асортимент: 60 кранів розливного пива і 500 видів пляшкового.

Встигніть зареєструватися на Крафтовий Пивний тур і Форум пивоварів та рестораторів! Більше інформації на сайті  beertechdrinks.com

Заповнити електронну форму реєстрації

Організатори – медіа-група «Технології та Інновації», з журналом Beer. Technologies&Innovations

Головний Організаційний партнер – заміський еко-комплекс «Долина Страусів»

Головний Галузевий партнер Форуму – Асоціація «Незалежні броварні України».

Головний Лабораторний партнер – Донау Лаб Україна.

Форум пройде за підтримки Асоціації Сомельє України, Ukrainian Craft Distillers Association, за участі Клубу любителів віскі.

Партнер із поселення– готельно-ресторанний комплекс «Царьград».

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна

Головний інформаційний партнер – сайт «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58,  nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач, тел.: +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net