Розлив, що економить гроші: «ЕМСІТІ КОМПАНІ» презентує проект «Український ПЕТ-кег»

27 Вересня 2019

Теми Форуму
Вже 10-11 жовтня VIII Форум пивоварів та рестораторів збере в Рівному всіх гравців цього ринку на одному майданчику. Мета – розвиток галузі й успіх кожного окремого виробництва! Тематика і масштаб Форуму розширюються з кожним роком, тож обговоримо всі нюанси технологій, обладнання, маркетингу, що турбують сьогодні і будуть актуальними надалі. Головною темою лишається якість пива та вдосконалення пивоварного процесу. Одним з надважливих його етапів є розлив пива в кеги, який дозволяє підприємству розширювати географію продажів та заробляти. Від правильності його проведення залежить стійкість продукту і строк його зберігання. Будь-який розлив – одна з найбільших статей витрат для пивоварень. Оптимізувати її в економічному та логістичному плані можна за допомогою використання ПЕТ-кег. Про різновиди і переваги такої тари, правильну експлуатацію, процес переведення виробництв на розлив в ПЕТ-кег розповість учасникам Форуму спеціаліст відділу маркетингу «ЕМСІТІ КОМПАНІ» Віктор ВОЛІВЕЦЬКИЙ.

Відзначимо, «ЕМСІТІ КОМПАНІ» активно працює з проектом ПЕТ-кега з 2015 року, для виробництва тари використовуються матеріали тільки первинної якості. Виробничі потужності компанії знаходяться в Харкові та Житомирській області.

Темою виступу Віктора Волівецького на Форумі стане «Проект Український ПЕТ-кег». Адже сьогодні «ЕМСІТІ КОМПАНІ» не просто розробляє, виготовляє і постачає тару, а й реалізує проекти з переведення пивзаводів на розлив у ПЕТ-кеги. Це дуже важливо для підприємств в економічному плані й дуже вигідно з точки зору логістики, адже кег одноразовий. В компанії підкреслюють: потрібна культура роботи з будь-якою технікою. Тому зі свого боку докладають максимум зусиль, щоб цьому навчити. Адже всі технологічні моменти відпрацьовані спеціалістами до міліметру.

Крім того ручна ізобарична машина для розливу, яку «ЕМСІТІ КОМПАНІ» презентувала на Форумі минулого року, вже встановлена на багатьох крафтових міні-пивоварнях. Її може собі дозволити будь-яка пивоварня, на відміну від автоматичних ліній розливу.

На Форумі у Рівному компанія також презентує ПЕТ-кеги об’ємом 20 л та 30 л з системою фітинга типу «А»(Flash) й типу «М»(Combi), упаковку – тубус, гофро-короб. Важливою частиною виступу стане «Інструкція з експлуатації ПЕТ-кег». Експерт говоритиме про підготовку до розливу, підключення, розлив, відключення. Ще один важливий аспект – рециклінг (утилізації). В поточному році компанія працює над створенням програми з утилізації ПЕТ-кега, фітинга і короба.

Нагадаємо, VIII Форум пивоварів та рестораторів приймає готельно-ресторанний  комплекс «Айвенго». Основними темами конференц-дня, 10 жовтня, стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини до роботи з обладнанням і санітарії. Програма включає теми  економіки пивного бізнесу, маркетингу пивного закладу, юридичних аспектів, розвитку культури споживання пива, завоювання долі ринку. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів. Завершуватиме день урочистий фуршет з дегустацією від крафтових пивоварень. Відбудеться урочиста церемонія нагородження Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award – 2019 та конкурсу «Королева пива – 2019».

11 жовтня вирушимо у Поліський Пивний тур з відвіданням кращих крафтових пивоварень і пабів Рівненщини і Волині із презентацією обладнання, технологій виробництва і продажів, дегустацією страв пивної кухні і фірмового пива. Паралельно відбудеться колабораційна варка на пивзаводі «Волинський бровар».

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Панкратенкова: +38(097)7592583, +38(095)6070904, reklama.nti@gmail.com
Анна Малашкевич: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com
або на сайті forum.techdrinks.info