Скуштуймо картини на смак?

27 Серпня 2020

Родзинки Форуму
Однойменна виставка-презентація художниці Валентини Однолько відбудеться  9 вересня, на перший день ІХ Форуму пивоварів і рестораторів.

Валентина співпрацює з пивоварнею Ale Point. Всі етикетки до пива ТМ Ale Point це плід художнього осмислення  історичних місцевостей та персонажів, а також настрою, який викликає пиво! Адже кожна картина має свою унікальну кольорову гаму, що підкреслює емоції, пов’язані з пивом. Поглянувши на картини й обравши свою, – ви безпомилково зможете підібрати для себе власні  стиль і сорт пива. Представлені будуть вісім основних  – кожен колір відповідає за певні емоції та підсилює їх.

Як уже повідомлялось,  9-10 вересня 2020 р., відбудеться  ІХ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Захід прийматиме  заміський еко-комплекс «Долина Страусів», с.Ясногородка, Київська обл. Форум відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил: кількість учасників у залі обмежена, частина заходу проходитиме на свіжому повітрі, приміщення оснащене сучасною системою кондиціонування повітря, присутнім рекомендовано знаходитися в масках і використовувати захисні екрани.

Долучитися до ІХ Форуму пивоварів і рестораторів – умови реєстрації тут!

Другий день Форуму буде практичним. 10 вересня дві групи учасників вирушать у Пивні тури «Столичний Крафтовий шлях», у рамках яких ознайомляться з секретами пивоварного ремесла, дегустуватимуть оригінальні сорти пива і унікальні страви з пивного меню. Кожен охочий зможе обрати свій маршрут. Перший пивний тур включає  відвідини  пивоварні  Varvar,  пабу Punkraft і пивомаркету «Ель-Хмель». У рамках другого туру на учасників чекають екскурсія на пивоварню Underwood Brewery, відвідини пивного супермаркету LITRA  та нового пабу LITRA BAR beer&music resto.

Ознайомитися з програмою ІХ Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів можна тут.

Організатори – медіа-група «Технології та Інновації», з журналом Beer. Technologies&Innovations

Головний Організаційний партнер – заміський еко-комплекс «Долина Страусів»

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна».

Партнер із поселення– готельно-ресторанний комплекс «Царьград».

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна

Головний інформаційний партнер – сайт «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58,  nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач, тел.: +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net