Tapì презентує технологічні інновації та італійський дизайн у технологічній секції на Міжнародному форумі пивоварі і рестораторів – Осінь 2017

08 Вересня 2017

Четвертий Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів
19 жовтня у Рівному відбудеться Четвертий Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів «Пивоварня як успішний бізнес. Нові тенденції в крафтовому пивоварінні». На учасників Форуму очікує принципово нова програма, хоча головна ідея залишиться незмінною – популяризація новітніх технологій, з акцентом на якісному вдосконаленні пивоварень і власне пива, поширення крафту, що нині є рушієм прогресу для всієї пивоварної галузі. Тематика технологічної частини Форуму охопить весь ланцюг виготовлення пінного напою – від вибору дріжджів, солоду та хмелю до роботи обладнання в пивоварні. В рамках цієї  частини представник міжнародної групи компаній Tapì – Головного Технологічного партнера Форуму – презентує пивоварам альтернативне механічне закупорювання Mekano від бренду Revò. Mekano – це революційне рішення, яке поєднує якісну та зручну закупорку, преміальний вигляд та можливість індивідуального дизайну. 

Для високоякісного пивного ринку Revò пропонує альтернативне механічне закупорювання Mekano, ідея якого сформувалася з бажання компанії впровадити технологічні інновації та створювати нові естетичні тенденції.

Mekano є органолептично-нейтральним і тому підходить для будь-якого типу пляшки, виробляється із сировиною, що відповідає найавторитетнішим міжнародним стандартам для матеріалів, що контактують з харчовими продуктами.

Крім того, що нове механічне закупорювання відразу має преміальний вигляд та існує в декількох кольорах, на нього можна нанести будь-який логотип та, навіть, замовити пробку у кольорах бренда.

Для довідки:

Tapì – це міжнародна група, що спеціалізується на розробці, виробництві та розподілі високотехнологічних закупорювань для упаковки. Маючи понад 400 співробітників по всьому світу, надаючи підтримку понад 3 000 роздрібників у більш ніж 60 країнах світу, Tapi об`єднала свою глобальну присутність за допомогою ряду відділень продажів, дослідницьких установ та дистриб`юторів.

Revò – це новий бренд, який ідентифікує пивне підприємство Tapì Group. Інвестиції в дослідження, розробки та технології, орієнтовані на пиво, відображають бажання Групи зосередити увагу на розвитку, експортно-керованому ринку та нових відкриттях, що надаються пивоварними заводами.

Генеральний Організаційний партнер Форуму – пивзавод «Рівень» і ресторан-пивоварня «Кант»

Генеральний Юридичний партнер Форуму – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Головний Технологічний партнер Форуму – міжнародна група компаній Tapì

Генеральний Діловий партнер Дегустаційного конкурсу – Київська Пивна Ліга

Головний Організаційний партнер – ресторан Skybar MANHATTAN

Генеральний Лабораторний партнер Дегустаційного конкурсу East European Beer Award – компанія «Донау Лаб Україна»

Головний Партнер Форуму – Beviale Moscow 2018

Ексклюзивний партнер Дегустаційного конкурсу – компанія SAHM

Фудпартнер – ТМ Dorian Gray (крафтові сири)

Поселяють готель «Айвенго» і готель «Україна»**** (для учасників Форуму рестораторів і пивоварів і Дегустаційного конкурсу East European Beer Award – знижка 15-20%).