Технології: автоматизація та діджиталізація – в центрі обговорення ІХ Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів

26 Серпня 2020

Теми Форуму
Через два тижні, 9-10 вересня 2020 р., відбудеться  ІХ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Гостей прийматиме еко-комплекс «Долина Страусів», що на Київщині. Дводенний захід стане осередком новітніх технологій, підходів та концепцій пивоваріння й ресторанної справи. Теми Форуму охоплять всі ланки пивоварного бізнесу – від ідеї варити пиво – до створення власної броварні, маркетингу і продажів. Технологічна частина Форуму охопить увесь ланцюг виготовлення пива – від вибору дріжджів, солоду та хмелю до роботи обладнання. Адже якість, смак та аромат пива дуже залежить від якості сировини та вміння пивовара працювати з нею.

Якісні дріжджі для  безалкогольного пива!

Французький виробник «Fermentis» розповість учасникам Форуму як правильно підібрати якісні дріжджі для майбутнього пива, враховуючи при цьому їх вплив на ферментацію і аромат напоїв. У рамках виступу представник компанії «Солод України», ТМ Fermentis Богдан Демченко презентує інноваційні продукти – дріжджі для безалкогольного пива, які дозволяють виготовляти якісне пиво без додаткового обладнання й добавку-замочувач для виробництва Blanche.

Відзначимо, «Fermentis» – французька компанія, яка спеціалізується на ферментації у виробництві напоїв, постійно вдосконалює власні технології. Компанія є бізнес-підрозділом Lesaffre Group, глобального ключового гравця ринку дріжджів і всіх його додатків вже більше 160 років.

Про пивні тренди: крокуємо в ногу з часом!

Щоб бути конкурентоспроможною, пивоварні сьогодні не достатньо якісного продукту, потрібно добре знати смакові вподобання споживачів  і розумітися в останніх трендах. Розробити власну стратегію розвитку, підібрати рішення для пива чи пивних коктейлів, які якнайкраще підійдуть цільовій аудиторії, пивоварам допоможе фірма Дьолер.

Шукаєте нові перспективні пивні коктейлі, хочете використовувати шанси іноземних ринків або розширити свій асортимент сидром чи бочковим лимонадом? Фірма Дьолер – Ваш досвідчений партнер і натхненник – від розробки ідей інноваційного продукту, стабільних поставок натуральних інгредієнтів і їх систем до оптимізації Ваших виробничих процесів, – діляться представники компанії.

Нові технологічні рішення!

Ключовою темою залишаються технології на всіх етапах виробництва, адже ринок стрімко змінюється та потребує нових та розумних рішень. Обладнання й технологічні новиники для крафтового пивоваріння учасникам Форуму презентує німецький виробник Ziemann Holvrieka.

До слова, ця компанія понад 165 років на ринку компанія пропонує індивідуальні технологічні рішення: від розробки до встановлення обладнання для зберігання, переробки й транспортування продукції.

«Настав час модернізувати пивоварню: з чого розпочати». Представники компанії SCHULZ розкажуть про особливості танкового пиво, мобільний Форфас, модернізацію виробництва. Родзинкою стане презентація одного з проєктів компанії.

Ультрасучасне обладнання й технології для для виробництва сидру учасникам Форуму презентує ГЕА Україна! Компанію та її інноваційні підходи у виробництві напою представить Юрій ВОЙТЮК, менеджер з продажів ГЕА Україна.

Міжнародний концерн GEA займає провідні позиції на глобальному ринку технологій для пивоваріння та постачає широкий спектр обладнання й рішень: від систем вологого дробіння солоду на млинах MILLSTAR™, систем приготування сусла CRAFT-STAR™/ COMPACT-STAR™, освітлення пива та сусла на сепараційних установках GEA Plug&Win, автоматизованої системи трубної обв’язки в холодному блоці ECO-MATRIX™ до ультрагнучких ліній розливу GEA VIPOLL ALL IN ONE.

Професійне обладнання для пивоваріння представить Термо-Паб. Сьогодні компанія є одним з провідних українських виробників в галузі. Під своїм крилом компанія згуртувала колектив висококласних фахівців, що мають великий досвід практичної діяльності в області проектування, виготовлення і запуску в експлуатацію пивоварень.

Про особливості використання й  облаштування холодних кімнат розповість менеджер компанії «Крафт Інновейшн» Ярослав ГЕВКО.

ТОВ «Крафт Інновейшн» спеціалізується на проєктуванні та виробництві підприємств харчової промисловості. Розпочавши з обладнання в галузі пивоваріння, підприємство поступово та ритмічно розширює спектр галузей діяльності. Інжиніринг, виготовлення, монтаж, обв’язування трубопроводами, автоматизація та обслуговування технологічних ємностей і апаратів різних рівнів складності входять до основних напрямків діяльності компанії.

На варті якості!

Визначення фізико-хімічних параметрів пива – дуже важливий етап для контролю якості в пивній індустрії. Їх стабільність особливо важлива, щоб зберегти правильну міцність, смак і аромат хмільного, яке вже полюбилося споживачам. Без вимірювальних приладів тут не обійтися.

Тож на Форумі пивоварів та рестораторів у Києві компанія «Донау Лаб Україна» представить інноваційні пиво-аналізатори для маленьких та середніх пивоварень Anton Paar Алекс 500 та ДМА 35, а також домашніх пивоварів Антон Паар EasyDens (ІзіДенс). Ці компактні й доступні крафтовим виробникам прилади дозволяють визначати наявність і вміст спирту, екстракту початкового сусла, калорійність, ступінь ферментації і багато інших необхідних параметрів пива. Завдяки цим аналізаторам, виробник завжди точно знає, що вміст пляшки відповідає тому, що буде написано на етикетці.

«Креатив і пиво – дві сторони однієї медалі»!

Українські пивовари з кожним роком виходять на більш високий і стабільний рівень якості, розширюються канали продажу авторського продукту, випускають пиво в роздріб. Виникає закономірне питання: як упакувати свій продукт так, щоб виділити його на полиці супермаркету?

Уже готове рішення презентує на Форумі італійська компанія Tapi. У рамках Форуму представник бренду Revò в Україні В’ячеслав Шиш ознайомить учасників Форуму з особливими пробками, які поєднують традиційний вигляд, новаторський дизайн, можливість багаторазового  використання, практичність і надійність.

Tapì – це міжнародна група, що спеціалізується на розробці, виробництві та розподілі високотехнологічних закупорювань для упаковки. Маючи понад 400 співробітників по всьому світу, надаючи підтримку понад 3 000 роздрібників у більш ніж 60 країнах світу.

 

Нагадуємо, 9 вересня відбудеться конференц-день. Важливим тематичним блоком стане рух назустріч споживачеві: розвиток пивного асортименту, створення нових стилів й вдосконалення традиційних. До обговорення заплановані теми про пиво з плодово-ягідними та іншими добавками, безалкогольне пиво і так зване бочкове пиво (витримане в бочці і з допомогою альтернативних засобів). Традиційно, Форум включає обговорення маркетингових прийомів і вдосконалення продажів пива. В ході конференц-дня відбудуться дегустації пива  і віскі, а також всіляких смаколиків.

Другий день Форуму буде практичним. 10 вересня дві групи учасників вирушать у Пивні тури «Столичний Крафтовий шлях», у рамках яких ознайомляться з секретами пивоварного ремесла, дегустуватимуть оригінальні сорти пива і унікальні страви з пивного меню. Кожен охочий зможе обрати свій маршрут. Перший пивний тур включає  відвідини  крафтового пабу Punkraft,  пивомаркету «Ель-Хмель» і пивоварні  Varvar. У рамках другого туру на учасників чекають екскурсія на пивоварню Underwood Brewery, відвідини пивного супермаркету LITRA та нового пабу LITRA BAR beer&music resto.

Ознайомитися з програмою ІХ Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів можна тут.

Долучитися до ІХ Форуму пивоварів і рестораторів – умови реєстрації тут!

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58,  nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач, тел.: +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Організатори – медіа-група «Технології та Інновації», з журналом Beer. Technologies&Innovations

Головний Організаційний партнер – заміський еко-комплекс «Долина Страусів»

Головний Галузевий партнер Форуму – Асоціація «Незалежні броварні України»

Головний Лабораторний партнер – Донау Лаб Україна

Форум пройде за підтримки Асоціації Сомельє України, Ukrainian Craft Distillers

Association, за участі Клубу любителів віскі

Партнер із поселення– готельно-ресторанний комплекс «Царьград»

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна

Головний інформаційний партнер – сайт «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com