Топ-5 найпоширеніших запитань про ІХ Форум пивоварів і рестораторів

11 Серпня 2020

ІХ Форум пивоварів і рестораторів
Через місяць, 9-10 вересня  відбудеться  ІХ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Захід прийматиме  заміський еко-комплекс «Долина Страусів», с.Ясногородка, Київська обл. Організатори Форуму відповідають на найпоширеніші питання про захід.

Де можна дізнатися інформацію про Форум?

Актуальну інформацію про програму, учасників, партнерів ви можете знайти на сайтах: http://forum.techdrinks.info/ (подія ІХ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів),  Пиво. Технології та Інновації; події у Фейсбуці –  IX Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів  та Інстаграмі.

Формат проведення події?

9 вересня відбудеться конференц-день, протягом якого заплановані тематичні секції з обговоренням таких тем: «Ситуація  у крафтовому пивоварінні і впровадження європейських стандартів».

Технологічний Форум присвячений темі «Технології та інновації: акцент на автоматизації і діджиталізації». Найкращі рішення та інноваційні продукти, обладнання, сировина та багато інших корисних тем – у фокусі цієї секції.

Традиційно відбудеться виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння. А також презентація продукції від фуд-партнерів Форуму: м’ясні вироби, сири, чіпси, всілякі смаколики.ікальних смаків і ароматів.

У рамках Форуму Практичного обговоримо особливості створення унікальних смаків і ароматів. Секція буде поділена на дві частини, перша присвячена темі: «Варимо пиво зі смаками: фрукти, ягоди, трави, прянощі. Перш за все – це:  надійне обладнання, правильна водопідготовка, відібраний хміль, спеціальний солод чи смак і професіоналізм пивовара?». Друга – «Безалкогольне пиво. Стандарти якості».

Захопливим стане батл між власниками (директорами) крафтової пивоварні і пивзаводу. Смачними акцентами – презентація пива і сидрів від українських  пивоварень, презентація віскі від Ukrainian Craft Distillers Association.

Вперше ціла секція буде присвячена актуальній сьогодні темі – витриманого пива і віскі. Все про таємниці та популярність цього елітного напою, а також про крафтові дистиляти в Україні й світі розкажуть експерти ринку.

Секція торгівлі і маркетингу присвячена темі «Нагорода РЕАЛЬНО працює! Пиво переможців і фіналістів дегустаційних конкурсів: як отримати кеш за свою перемогу».

Окрасою ж Форуму стане урочиста церемонія нагородження переможців і фіналістів Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2020.

Другий день Форуму буде практичним. 10 вересня учасники вирушать у Пивний тур «Столичний Крафтовий шлях», у рамках якого зможуть ознайомитися з секретами пивоварного ремесла, скуштувати смачного пива, побувати на дегустаціях пивного меню. Кожен охочий зможе обрати свій маршрут.

Перший пивний тур включає  відвідини  пивоварні  Varvar,  пабу Punkraft і пивного магазину Ель-Хмель.

У рамках другого на учасників чекає екскурсія на пивоварню Underwood Brewery, відвідини пивного магазину LITRA  та нового пабу LITRA BAR beer&music resto.

Хто можете взяти участь у ІХ Міжнародному Форумі пивоварів і рестораторів?

Запрошуємо власників і директорів ресторанів-пивоварень, міні-броварень та пивзаводів, для яких слово крафт – не порожній звук, пивоварів, технологів і працівників лабораторій пивоварних підприємств, виробників і постачальників сировини, дріжджів, обладнання, тари і упаковки, представників пивних і не тільки торговельних мереж, пабів, барів, магазинів, що торгують пивом, фірм-імпортерів пива!

Чи обмежена кількість учасників?

Так, у зв’язку з cанітарними вимогами й рекомендаціями МОЗ.  У Форумі можуть взяти участь не більше 150 учасників. Усі будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і  рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть  продукцію на стендах,  пропонуємо встановити захисні екрани.

Як зареєструватися на захід?

З приводу участі у Форумі звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58,  nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач, тел.: +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Також Ви можете заповнити електронну форму реєстрації!

Організатори – медіа-група «Технології та Інновації», з журналом Beer. Technologies&Innovations

Головний Організаційний партнер – заміський еко-комплекс «Долина Страусів»

Головний Галузевий партнер Форуму – Асоціація «Незалежні броварні України».

Головний Лабораторний партнер – Донау Лаб Україна.

Форум пройде за підтримки Асоціації Сомельє України, Ukrainian Craft Distillers Association, за участі Клубу любителів віскі.

Партнер із поселення– готельно-ресторанний комплекс «Царьград».

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна

Головний інформаційний партнер – сайт «Пиво. Технології та Інновації» beertechdrinks.com