Провідний завод з виробництва холодильних шаф, пивних охолоджувачів, пивних колон UBC COOL відвідають учасники Форуму пивоварів і рестораторів 11 жовтня в Харкові

05 Жовтня 2018

Форум
Лічені дні залишаються до початку головної події пивоварної осені-2018! Шостий Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів «Пиво і пивоваріння: успіх в бізнесі гарантований, якщо …» стартує в Харкові 10 жовтня, за традицією захід стане дводенним. В рамках конференц-дня в івент-зоні «Fabrika» разом з українськими і зарубіжними експертами поговоримо про те, як не дати пропасти мрії, або чому пивоварні закриваються. Головними питаннями стануть якість пива, пивний маркетинг, ефективні продажі, експорт та кадри. Другий день, 11 жовтня, стане практичним і включить в себе кілька активностей. Побачити виробництво холодильного обладнання для пивоваріння, розливу пива і зберігання його в точках продажів, дізнатися про всі особливості і отримати консультації фахівців учасники Форуму зможуть під час екскурсії на завод UBC COOL з виробництва холодильних шаф, пивних охолоджувачів, пивних колон.

UBC Group – торговельно-промисловий холдинг, що працює в сфері виробництва холодильної техніки і промо-продуктів. Компанія заснована в 1993 році, як юридична фірма, яка вже через рік почала поставляти сировину для підприємств харчової промисловості. Сьогодні UBC Group володіє трьома заводами в Україні і офісами в 26 країнах, що, поряд з професіоналізмом і технологіями, дозволило компанії стати одним зі світових лідерів на ринку продуктів, рішень для харчової промисловості та ресторанів. Крім цього холдингу належить мережа пивоварних ресторанів Stargorod в СНД і країнах Балтії.

В рамках екскурсії другого дня Форуму учасники відвідають дві локації. Перша, UBC COOL – завод з виробництва холодильних шаф, пивних охолоджувачів, пивних колон (м. Дергачі, Харківська обл.). Цей підрозділ UBC Group є лідером в світі з випуску охолоджувачів, найбільшим в Україні і другим в Східній Європі виробником холодильних шаф.

Другою локацією екскурсії стане UBC Promo – підрозділ холдингу, яке є найбільшим виробником промо-продукції в Східній Європі і найбільшим в світі виробником керамічних колон для розливу пива (м. Харків).

Більше інформації та реєстрація на сайті http://forum.techdrinks.info/ua/archive/19

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Виставковий Партнер Форуму – Beviale Moscow-2019

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайт Restaurant NEWS EU, Продюсерський центр «Бессонница»