VI Міжнародний форум пивоварів і рестораторів: нові виклики,тенденції та герої!

22 Серпня 2018

Міжнародний форум пивоварів і рестораторів
Видавничий проект «Технології та Інновації» вже готовий повідомити дату наступного Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів. Шостий Форум відбудеться 10-11 жовтня в Харкові – місті, яке претендує на звання пивної столиці України, у приміщенні івент-зони «Fabrika» (вул. Благовіщенська, 1). Аудиторія заходу стане ще ширше – очікуються учасники з усієї України, з Польщі, Литви, Білорусі, Росії та інших країн пострадянського простору, а також компанії-виробники з Німеччини, Австрії, Італії, Чехії, Словаччини. Девізом оновленого заходу стане: «Мінімум реклами – максимум спілкування, корисного досвіду, унікальної інформації!». А основними темами конференц-дня – технологічне вдосконалення пивоварної галузі, економіка власного пивного бізнесу, маркетинг та стратегія продажів, розвиток культури споживання пива, насамперед, крафтового, і завоювання ринків. 

Місцем проведення Харків обраний не випадково, адже місто сьогодні претендує на звання пивної столиці України. Тут працюють більше 20 пивоварень і невеликих пивзаводів, з яких 11 ресторанів-пивоварень, безліч самобутніх пабів, розвинена пивна роздріб і активно розвивається культура споживання пива.

В рамках конференц-дня разом з українськими і зарубіжними експертами поговоримо про те, як не дати пропасти мрії, або чому пивоварні закриваються. Головним питанням стане якість пива. Під час «Технологічної секції» інновації, досягнення, дослідження, унікальні продукти презентують вітчизняні та європейські виробники техніки, технологій, сировини, обладнання пивоварного, маркування, закупорювання та ін.

Працюватиме традиційна виставка, яка за 5 років існування Форуму допомогла багатьом компаніям і пивоварам знайти один одного і укласти вигідні контракти.

Важлива тема – кадри, як їх навчити і втримати на виробництві. Пивовари поділяться власним досвідом підвищення кваліфікації – власної і персоналу.

Аналізуючи минулий успішний Форум, який зібрав в Києві учасників з 9 країн, організатори вирішили зробити акцент на темах пивного маркетингу і успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, пивних магазинах, через Інтернет. В секції «Маркетинг і торгівля пивом» успішні пивовари і ресторатори поділяться власним досвідом створення бізнесу і його розвитку. Обговоримо найбільш вигідні бізнес-моделі пивоварні та ресторану-пивоварні.

Бачачи потенціал українських крафтовиків, прагнення до знань і модернізації виробництв, покращення якості продукту, ми маємо намір допомогти їм вийти на міжнародні ринки. Тому новою темою програми стане експорт пива – секція «Актуально».

Не оминути на шляху до створення або розвитку пивоварного бізнесу юридичні аспекти. У тонкощах законодавства і в тому, як захистити свою інтелектуальну власність, допоможе розібратися постійний Генеральний Юридичний партнер Форуму – компанія «Пахаренко і партнери». Авторитетні фахівці вже готують нові теми та поради для пивоварів і рестораторів.

Приємним і емоційним завершенням конференц-дня стане вручення нагород Всеукраїнського незалежного Дегустаційного конкурсу East Europen Beer Award – 2018, який відбудеться напередодні – 9 жовтня, а також урочиста вечеря з презентацією пива.

Пивний тур «Крафтовий шлях» планується насичений і різноплановий: відвідини пивоварень, ресторанів-пивоварень з дегустацією пива і пивного меню, торгових мереж. Паралельно відбудеться міжнародна колабораційна варка пива на потужностях пивоварні AltBier.

До участі у Форумі запрошуються пивовари-практики, лаборанти, технологи, фахівці з продажу – з крафтового пивоварень, малих і середніх пивзаводів України та інших країн пострадянського простору, власники пивних магазинів і пабів, як досвідчені, так і початківці, домашні пивовари.

Ми підготували ще багато нових тем! Детальніше про все читайте незабаром на сайті beertechdrinks.com, сторінці в Фейсбук і журналі «Пиво. Технології та Інновації».

Головний організаційний партнер – AltBier

Головний юридичний партнер – компанія «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери – портал Beertechdrinks, журнал «Напої. Технології та Інновації», журнал «Брутто», журнал «Академия гостеприимства», Restaurant News, БірБокс, ІА «Інтерфакс-Україна», Продюсерський Центр «Бессонница» (Харків)