VII Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів відбудеться 18-19 червня у Львові!

20 Лютого 2019

Форум пивоварів та рестораторів
Раді повідомити про старт підготовки до Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів – літо 2019! Сьомий за рахунком Форум пройде 18-19  червня у Львові. Головним Організаційним партером заходу виступить ресторан-пивоварня «Театр пива «Правда». За традицією заходів від інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації», Форум стане дводенним та включить конференц-день на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26), секцію для шеф-кухарів і Пивний тур «Крафтовий шлях».

Аудиторія заходу – пивовари, технологи пивоварних підприємств, представники пивної торгівлі, ресторатори, шеф-кухарі пивних закладів з усієї України, з Польщі, Литви, Білорусі, Бельгії та інших країн, а також компанії-виробники з Німеччини, Австрії, Італії, Чехії, Словаччини.

Львів не випадково обрано місцем проведення Форуму, адже місто має вікові традиції пивоваріння, і саме тут засновані та працюють одні з перших крафтових броварень країни! Перлина українського крафту –  «Театр пива «Правда». Ресторан, що входить до Холдингу Емоцій !Fest, і пивзавод бренду, вже відомого у всьому світі,  люб’язно відкриють свої двері учасникам та гостям заходу. І це дуже символічно, адже головна місія пивоварів – дати людям можливість пити правдиве пиво. «Театр пива «Правда» народився з ідеї відновити у Львові пивоваріння ручної роботи. За 4 роки пивоварня виробила сорти пива, які отримали 14 медалей на європейських конкурсах в Німеччині, Чехії і Бельгії. Експортує свій продукт в 12 країн Європи. Правда варить як традиційні, так і експериментальні сорти. Принципово використовує частину українського солоду і хмелю, місцеві і сезонні складники.

Основними темами конференц-дня стануть технологічне вдосконалення пивоварної галузі, економіка власного пивного бізнесу, маркетинг та стратегія продажів, розвиток культури споживання пива, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт. Родзинкою заходу стане секція, присвячена «брату» пива віскі, до участі в якій будуть запрошені крафтові виробники віскі України, сомельє, ресторатори.

Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів для пивоварного бізнесу. Інноваційні рішення представлять вітчизняні та європейські компанії.

Ще однією з родзинок VII Форуму стане Народна дегустація пива серед учасників і переможців Дегустаційного конкурсу  East European Beer Award 2018.

Паралельно з Форумом у приміщенні «Школи кулінара» Холдингу Емоцій !Fest планується засідання секції для шеф-кухарів пивних ресторанів за участі відомих шефів, рестораторів, фуд-блогерів. Другою частиною секції стане майстер-клас від головного шеф-кухаря Холдингу Іллі Демковського.

Заплановано провести семінар для керівників і головних бухгалтерів пивних закладів щодо змін в пивному законодавстві, за участю представників ДФС, Управління праці та соціального захисту населення,  експертів з HACCP, ліцензування, акцизу.

Завершуватиме конференц-день урочистий фуршет в ресторані «Театр пива «Правда» на площі Ринок, з презентацією пивного меню і дегустацією пива від «Театру пива «Правда» та інших крафтових пивоварень.

Не менш насиченим буде і другий день Форуму, що складатиметься з різних івентів. 19 червня запланований Пивний тур «Крафтовий шлях» за двома різними маршрутами, який включатиме екскурсії на виробництво, дегустації пивного меню та страв, відвідування закладів продажу пива. Вперше відбудеться екскурсійний тур для шеф-кухарів закладами !Fest.

Ми підготували ще багато нових тем! Детальніше про все читайте незабаром на сайті beertechdrinks.com, сторінці в Фейсбук і журналі «Пиво. Технології та Інновації».

Зареєструватися як учасник або партнер Форуму можна за телефонами:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516