Які мікробіологічні ризики криються у вашій пивоварні? Експерт пивоваріння з Німеччини Ральф Герверт розповість про це на П’ятому міжнародному Форумі пивоварів та рестораторів, 12-13 квітня, Київ

27 Лютого 2018

Теми Форуму
До Форуму долучаються все нові учасники й спікери. Це і нові обличчя пивоварного ринку, ресторанного бізнесу та мереж продажу, і давні друзі видавничого проекту «Технології та Інновації», організаторів заходу, визнані експерти пивоваріння, завдяки яким відбудеться черговий поштовх у розвитку галузі. Тож виступ експерта пивоваріння міжнародного класу, автора унікальних технологій виготовлення пива, генерального директора німецької компанії BdB Bier-Know how GmbH Ральфа ГЕРВЕРТА у технологічній частині знову відкриє для пивоварів не тільки нові можливості пивоваріння, а й покаже шляхи до вдосконалення виробництва.

Підготовка до Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів –2018 (весна) набирає обертів. Вже 12 квітня учасники заходу поринуть у світ крафтового пивоваріння, своєрідним порталом у який стане майданчик Форуму у Києві на базі готельно-ресторанного комплексу «Трипільське Сонце». Окрім традиційної програми, очікується новинка – майстер-клас для шеф-кухарів пивних ресторанів, який проведе відомий ресторатор, генеральний директор «Трипільського сонця» Галина Лосєва. 13 квітня захоплива подорож продовжиться у Пивному турі «Крафтовий шлях», з відвіданням кращих ресторанів-пивоварень і пивних ресторанів регіону, відбудуться також колабораційна варка пива і пройде семінар-практикум для пивоварів-початківців.

В рамках технологічного форуму з відомими європейськими та українськими експертами пивоваріння та ресторанної справи «Ставка на якість» Ральф Герверт виступить з темою «Ділянки пивоварного обладнання з високим мікробіологічними ризиком: практичний досвід і санітарно-гігієнічні заходи».

Це дуже важлива тема: поради майстра допоможуть правильно обрати обладнання з точки зору майбутнього догляду за його чистотою, та зрозуміти, на які саме вузли звертати особливу увагу при мийці. Адже чистота на пивоварні – головна умова виготовлення якісного та стабільного продукту.

Ральф Герверт розповість про критично важливі ділянки обладнання всіх цехів – від варильного до лагерного, що становлять найбільший ризик з точки зору санітарії, і про те, як правильно за ними доглядати. Також із презентації директора BdB ви дізнаєтеся, що таке біоплівка, які фактори впливають на її утворення, що таке нарости і як із ними боротися. У цьому блоці піде мова й про правильне, з точки зору гігієни, розташування виробничих приміщень, а також про якість зварювання танків і трубопроводів.

Німецька компанія BdB Bier-Know how GmbH має 60-річний досвід виробництва повного спектру обладнання для пивоваріння, 32-річний міжнародний досвід облаштування міні-пивоварень і пивзаводів у Європі, США, Австралії, Росії, Кореї, Японії, Китаї та Казахстані. Компанія побудувала 180 пивоварень різних складності та рівня у 36 країнах світу.

Зазначимо, програма Форуму, розрахована на аудиторію власників і керівників пивних закладів, пивоварів-практиків, лаборантів, технологів, фахівців з продажу пива, від представників міні-пивоварень і пабів до середніх пивзаводів, а також домашніх пивоварів і тих, хто лише мріє відкрити для себе новий успішний бізнес, пов’язаний з пивом, і, звичайно, шеф-кухарів сфери «пивної кухні», буде надзвичайно насиченою та інформативною. Теми презентацій, виступів, практикумів та дискусій охоплять весь ринок пива та супутні напрями: від сировини, обладнання й процесу створення пива – до його правильної презентації і продажів, формування культури споживання.

На учасників конференц-дня, 12 квітня, очікують: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі за участю відомих пивоварів і рестораторів, депутатів, представників владних структур; технологічний форум «Ставка на якість» з європейськими та українськими експертами; круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я»; обговорення в секціях про економіку пивного закладу; ефективний пивний маркетинг і секрети успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет тощо; про розвиток домашнього пивоваріння «Від хобі до бізнесу». Окремо відбудеться семінар-практикум для шеф-кухарів ресторанів-пивоварень та пабів «Пивна кухня: традиції та інновації».

Ширшою та різноманітнішою стане виставка обладнання, технологій, сировини й інших продуктів для пивоваріння від провідних вітчизняних і європейських виробників. Приємним завершенням інформаційно-насиченого дня стане звана вечеря з презентацією вишуканих страв від Головного Організаційного партнера Форуму – ресторанно-готельного комплексу «Трипільське сонце». Пройде також Народна Дегустація найкращого пива українських крафтових пивоварень, із визначенням переможців і врученням призів.

13 квітня відбудуться кілька заходів одночасно. Захопливим стане Пивний тур «Крафтовий шлях» в кращі столичні ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива. Сповненою спілкування та творчості – колабораційна варка крафтового пива з зірками українського та зарубіжного крафту. Інформативним і повним лайф-хаків – семінар-практикум на тему «Дефекти пива».

Реєстрацію на весняний Форум, 12-13 квітня в Києві, вже розпочато. Більше інформації на сайті forum.techdrinks.info та сторінці у Фейсбук.

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.