Закінчуються терміни сертифікації НАССР на пивоварнях. Учасники VII Форуму пивоварів і рестораторів дізнаються про найважливіші кроки, які потрібно зробити до 19 вересня ц.р.

22 Квітня 2019

Теми Форуму
Якість пива і технології на всіх етапах виробництва – центральна тема VII Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, що відбудеться у Львові за підтримки Театру пива «Правда» 18-19 червня. Українські та європейські експерти поділяться досвідом, як правильно розпочати пивоварний бізнес, а також, як розширити чи модернізувати вже існуючий. Але тема буде розкрита не повністю, якщо оминути увагою законодавчі моменти. Прагнучи надати учасникам Форуму всі інструменти для створення успішної пивоварні, в рамках конференц-дня виступить визнаний експерт з якості пива, аудитор з харчової безпеки німецької компанії DQS Валентина МИКУСЕВИЧ. Тема лекції надзвичайно актуальна сьогодні: 12 кроків впровадження принципів НАССР на малих підприємствах.

19 вересня 2019 року спливає останній термін впровадження принципів НАССР на малих підприємствах, а потім – штрафи і закриття в разі невиконання чи невідповідності нормативам. 200 тисяч операторів ринку харчової продукції, серед яких і пивоварні підприємства, мають упровадити HACCP – систему аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках, що є визначальними для безпечності харчових продуктів. Відповідно, починається жорсткий державний контроль.

Великі компанії мають спеціальні підрозділи, відділи якості та безпечності харчової продукції. У середньому бізнесі ситуація дещо інакша, доведеться шукати спеціаліста, розробляти відповідну систему контролю. Для малого бізнесу – це суттєве навантаження. Запровадження цієї системи безпечності – тривалий процес, що стосується всіх служб і всього персоналу. Для кожного виробництва, з огляду на види сировини чи продукції, буде свій НАССР.

Що  таке НАССР, і що потрібно зробити пивоварам, щоб спокійно працювати? Відповіді на ці питання учасники літнього Форуму отримають у виступі Валентини Микусевич. Експерт точно знає, яких заходів слід вжити, щоб у найкоротші строки запобігти ймовірним проблемам на виробництві.

Відзначимо, VII Форум пивоварів і рестораторів приймає «Театр пива «Правда» – Головний Організаційний партнер. Конференц-день відбудеться на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26) 18 червня. Основними темами стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини – до роботи з обладнанням і санітарії. Програма включає секції «Економіка пивного бізнесу»,  «Маркетинг пивного закладу»,  учасники обговорюватимуть розвиток культури споживання пива, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів. Паралельно відбудеться засідання Cекції для шеф-кухарів пивних ресторанів та майстер-клас.

19 червня відправимося у Пивний тур «Крафтовий шлях Львова» за маршрутом, який включатиме екскурсії на виробництво, дегустації пивного меню та страв, відвідування закладів продажу пива. В рамках Секції для пивних шеф-кухарів вперше відбудеться екскурсійний гастротур креативними ресторанними закладами Холдингу Емоцій !Fest.

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковська: +38 063 056 47 88
або на сайті forum.techdrinks.info

З приводу партнерства:
Надія Ящук: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net,
Анна Панкратенкова: +38 (097)7592583, reklama.nti@gmail.com