Запрошуємо прекрасну половину пивоварного бізнесу взяти участь у конкурсі «Королева Пива – 2019»!

16 Серпня 2019

Форум
Восени Рівне стане осередком новітніх технологій, підходів та концепцій пивоваріння й ресторанної справи! 8-9 жовтня обиратимемо найкращі сорти пива на Міжнародному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award-2019. А вже 10-11 жовтня відбудеться VIII Форум пивоварів та рестораторів. Користуючись чудовою нагодою, відзначимо в рамках Форуму прекрасних представниць пивоварної справи. Сповнені найкращими прагненнями підвищити престиж професії Пивовара, привабливість пивоварного бізнесу, та прагнучи й надалі активно розвивати пивоваріння, оголошуємо конкурс – «Королева пива – 2019»!

Професію пивовара усі звикли вважати чоловічою, проте так було не завжди… До другої половини XVIII століття це було суто жіночою справою. Пиво варили домогосподарки у родинах середнього та вищого класу суспільства. У той час вважалося, що зварити смачний ель можуть лише жіночі ніжні руки. Сьогодні у пивоварінні також присутні жінки, але нажаль, в порівнянні з чоловіками, їх значно менше.

Тож запрошуємо до участі у конкурсі «Королева пива – 2019» жінок: пивоварів, власниць і керівників ресторанів-пивоварень, пивзаводів – малих, середніх і крупних, технологів, керівників лабораторій, талановитих барменів, офіціантів, сомельє та всіх жінок, які причетні до виробництва/збуту пива.

«Королевою пива» стане та – у кого від пивної справи горять очі! А от вік, посада, зріст, вага, зовнішність – не мають значення. Головні критерії відбору: професіоналізм, успішність, творчий підхід до справи, вміння і бажання ділитися досвідом і пропагувати культуру споживання пива.

Ви знаєте, хто має отримати це почесне звання? Тоді рекомендуйте на Конкурс себе, свою колегу, директора ресторану, де купуєте пиво, пивовара, чиє пиво обожнюєте і т.д. Щоб взяти участь у конкурсі готуйте два фото (портретне та одне, що пов’язане з професійною діяльністю), коротку автобіографію та презентацію себе, як професіонала пивної справи.

Конкурс проходитиме у три етапи. З 20 серпня по 10 вересня 2019 року – приймання заявок та публікація на фейсбук сторінці https://www.facebook.com/techdrinks.info/ фото й анкет учасниць.  З 11 вересня по 3 жовтня відбудеться голосування: за найбільшою кількістю коментарів під фото оберемо 10 фіналісток.

10 жовтня, перед початком VIII Форуму пивоварів і рестораторів, будуть презентовані 2- хвилинні відеопрезентації фіналісток. Кожен учасник Форуму отримає три «вподобайки», якими він протягом дня зможе підтримати як одну фіналістку, так і розділити свої голоси між різними претендентками. Голоси підрахуємо о 18:00 годині. Оголошення результатів «Королеви Пива – 2019» відбудеться ввечері 10 жовтня, в ході урочистої церемонії нагородження переможців Незалежного Дегустаційного Конкурсу East European Beer Award-2019, по закінченню конференц-програми Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів.

«Королева пива – 2019» отримає розкішну корону, публікацію свого фото на першій сторінці журналу «BEER. Technologies&Innovations», і розгорнуту статтю, а також протягом року вестиме колонку «Королева пива-2019» в журналі, ну і, звісно, приємні подарунки від партнерів Форуму. Перша та друга віце-міс Конкурсу також будуть відзначені подарунками від партнерів.

Зареєструватися до участі у Форумі можна через електронну форму ТУТ.

Реєстрація учасниць і спонсорів Конкурсу:
Анна Малашкевич: +38  097 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com
Анна Панкратенкова: +38(097)7592583, +38(095)6070904, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук: +38(068)568-66-58, nti.beer@gmail.com