Beer.Technologies&Innovations №1 2020: успішний досвід, нові технології та світові тренди

06 Березня 2020

Весняний випуск: у фокусі – секрети успіху вітчизняних пивоварень

Кожного разу редакція Beer.Technologies&Innovations чекає на вихід нового випуску журналу не менше, ніж наші читачі та герої номеру. Зустрічайте перший у 2020 році випуск Beer.Technologies&Innovations №1 (15)! Березневий номер – продовження нашого альманаху пивоваріння України та світу й нової історії крафтового пивоваріння. Адже основною темою цього випуску є не тільки технологій, а й досвід кращих пивоварень країни.

Ми підготували безліч корисної, цікавої та мотивуючої інформації! Знайомтеся зі світовими трендами пивоварної галузі та прогнозами на майбутнє у репортажах з авторитетних виставок Beer&Food Attraction і BBTech expo 2020 та BrauBeviale 2019. Аналітику щодо розвитку крафтового пивоваріння в Україні шукайте в матеріалах про III Дегустаційний конкур East European Beer Award та VIII Форум пивоварів та рестораторів, що перетворився на справжній Пивний тиждень.

Ознайомитися зі змістом та придбати журнал “Пиво.Технології та Інновації” №1 2020

Цікавим стане досвід та прогнози засновника компанії SCHULZ Бахрома Каландарова, СЕО «Уманьпиво» Ігоря Кисіля, виробника сидрів Private Gardens та пивзаводу «Мідна бочка» – триразового переможця конкурсу East European Beer Award різних років. Формулою успіху пивного бренду поділиться Altbier – володаря Гран-прі East European Beer Award 2019.

Детально про технології дізнавайтеся зі статей про Alfa Laval, SALM, Mekano. Спеціалісти також розкажуть, чому піниться пиво, та все про мікрофільтрацію. Експерт пивоваріння з Чехії Йіндржих Хейн – про способи затирання та як вони впливають на тонку грань якості пива.

Масштабно буде представлена тема сировини. Читайте про новий екологічний напрямок Castle Malting, про хміль нового покоління від «Хміль України», про українське крафтове пиво на вітчизняній сировині.

Щоб максимально повно охопити тему пивного бізнесу, поговоримо про франчайзинг та інтелектуальну власність, розповімо, як із пива можна зробити впізнаваний бренд, а з паба – по-справжньому трендове місце.

Нам є, чим вас здивувати! Скоріше замовляйте підписку на 2020 рік або будь-який примірник.