Свіжий випуск друкованого журналу Beer. Technologies&Innovations

03 Лютого 2021

У фокусі – технологічні інновації, досвід майстрів-пивоварів і маркетингові новинки

Щоразу редакція Beer.Technologies&Innovations чекає на вихід журналу не менше, аніж наші читачі та герої номеру. У 2020 році графік виходу журналів довелося дещо змінити, – у зв’язку із пандемією, – за що просимо вибачення в читачів!.. Але, зрештою, нам удалося зібрати докупи всі інформаційні виклики і підготувати до друку багатоплановий, насичений проект. Знайомтесь із новим випуском журналу Beer.Technologies&Innovations №2-3 2020/№1 2021! Лютневий номер – продовження нашої пивної енциклопедії України та світу й нової історії крафтового пивоваріння.

Традиційно, в журналі – інтерв’ю з перших вуст від власників успішного пивного бізнесу:

  • інтерв’ю із засновником бренду «Ципа» Олександром Шаталовим. У фокусі: історія заснування броварні, напрямок Ukrainian beer, перспективи розвитку українського крафту й пивний туризм;
  • інтерв’ю із засновником київської броварні UNDERWOOD BREWERY, пивоваром Єгеном Подлєсних
    (в основі успіху пивоварні – технологічне оснащення і командний підхід);
  • інтерв’ю із засновниками броварні «Гуцульське» (Івано-Франківська обл.) – Василем і Олександрою МОТРУКАМИ: від історії виникнення до сміливих пивних експериментів.

Ціковою стане мандрівка пивними виробництвами країни, з акцентами на технологічних новинках і сучасних підходах, які гарантують якість: «Ципа», Varvar  і Underwood Brewery. Також розкриваємо секрети успішного маркетингу  від пивоварні Ale Point та мережі магазинів розливних напоїв «Beer Set».

Масштабно висвітлена тема технологій пивоваріння. Сучасні технологічні рішення для пивоваріння пропонують для читачів журналу компанії Industrial Systems, MagNum-beer, Енвітек, Донау Лаб, Тарі, A-Profi, Europrom, Alfa Laval, «Пивояр». Огляд і знайомство із новими солодами пропонує компанія Castle Malting. Новинки на ринку тари й упаковки презентують Vetropack і Concept Glass. Про трендове безалкогольне пиво й пиво з низьким вмістом алкоголю йдеться у дослідженні компанії Fermentis.

Фахівці з пивоваріння підготували аналітичні статті про сучасні підходи до процесів виготовлення пива:

«Бочка та пиво: коли вони друзі» –  про особливості використання бочки в пивоварінні. Технології роботи з бочками – лайфхаки від представників пивоварні ТМ Utopia Кирила Мельника та Ігора Дмитренка.

«Пивовар, тара чи транспортування? Що саме впливає на термін реалізації пива? –
Валентина МИКУСЕВИЧ, експерт з якості.

«Варимо безалкогольне пиво – способи і методики».  – Костянтин КОРОЛЮК, старший науковий співробітник  НААНУ.

«Стійкість пива: формування якості пива в процесі виробництва».  – Зоряна РОМАНОВА, доцент, кандидат технічних наук НУХТ, огляд способів підвищення стійкості пива.

«Найпоширеніші дефекти пива на міні пивоварнях» – Роман МУКОЇД, доцент, кандидат технічних наук НУХТ.

В журналі також публікуються інформаційні матеріали з останніх подій у пивному й ресторанному світі: репортажі з коментарями учасників із ІХ Форуму пивоварів і рестораторів, Церемонії нагородження переможців Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2020, фестивалю Craft Beer & Vinyl Music Festival, Національної ресторанної премії СІЛЬ і Першої регіональної об’єднаної презентації каталогу
Beer Inside. Пивна мапа України.

Принагідно інформуємо вас, що у 2021 році медіагрупа «Технології та Інновації» планує до виходу ще 3 випуски друкованих журналів про пиво – у травні (№2) і в жовтні (спарений, №3-4). Передплачуйте єдиний в Україні професійний пивний журнал, користуйтеся досвідом фахівців і технологічними новинками, а головне, просувайте завдяки журналу BEER TECHNOLOGIES, сайту beertechdrinks.com, сторінкам і групам про пиво в соцмережах свою високоякісну продукцію, адже завдання, яке ставить перед собовю видавнича група проекту Beer T&I, – сприяти розвитку пивоваріння, поширенню пивної культури. Залишаймося разом!..

Контакти – замовити комплект журналів на 2021 рік:
Лариса Товкач, +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Ільчук, +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Зробити замовлення на сайті можна, перейшовши за посиланням https://cutt.ly/TkfbxGw

Також ви можете передплатити й інші паперові журнали медіа-групи «Технології та Інновації»:

  1. Комплект «Напої» (журнали Beer T&I + Напої. ТІ) – 1000 грн
  2. Комплект садівника (журнали «Садівництво і Виноградарство. ТІ», «Ягідник», «Горішник») – 1200 грн

Нам точно є чим вас здивувати! Скоріше замовляйте підписку на 2021 рік або будь-який примірник.