Малі солодовні Німеччини переживають важкі часи

Проблема дефіциту солоду може стати ще гострішою через те, що в Німеччині закриваються малі солодовні. Невеликим виробникам із більш ніж столітньою історією доводиться важко через підвищення вимог до охорони навколишнього середовища та суворіших стандартів якості продукції, яким потрібно відповідати. Про це пише портал Profibeer.

Читати далі

День пивної банки

24 січня у світі відзначають день пивної банки. У цей день в 1935 році в продаж вперше надійшло пиво в банках: це було Krueger’s Finest Beer і Krueger’s Cream Ale. А вже влітку того ж року пивоварня Pabst почала продавати своє пиво в банках по всій країні. Перші пивні банки були мало схожі на сучасні: вони важили більше 100 грамів, а щоб їх відкрити був потрібнен спеціальний ніж.

Читати далі

Один із найпопулярніших сортів пивоварного ячменю походить від одного колосу

Сорт пивоварного ячменю «Шевальє» з 200-річною історією довгий час вважався одним із найкращих. Вважалося, що він походить від однієї рослини — перевіркою цієї заяви і зайнялися вчені зі Швеції.

Читати далі

Спершу — бізнес, потім — пиво. Історія локальної броварні Kyiv Local Brewery

У 2017 році Євген Нартенко разом із давнім другом Дмитром Самойловим вирішили заснувати власний бренд крафтового пива Kyiv Local Brewery. Зараз вони за кількістю людей у команді – одна з найменших пивоварень, які виготовляють понад вісім тонн пива на місяць.

Представниця видання AIN.Business Марія Бліндюк поговорила зі співзасновником Kyiv Local Brewery Євгеном Нартенком про складнощі бізнесу пивоваріння, участь у фестивалях та реінвестиції у справу за три роки.

Читати далі

Чому вам потрібно обрати SafBrew™ DA-16?

Компанія Fermentis нещодавно випустила абсолютно новий продукт на основі дріжджів – SafBrew™ DA-16. Усе, що потрібно знати про це інноваційне рішення для ферментації, розповів менеджер з досліджень і розробок компанії Fermentis Філіп ЯНСЕНС.

Читати далі

Європейський ринок солоду: обсяг урожаю падає, ціни зростають

Ситуація на ринку ячменю та солоду залишається дуже напруженою. За даними звіту солодової компанії The Swaen, несприятливі погодні умови вплинули на світові обсяги врожаю: у Канаді та США посіви постраждали від посухи, а в Європі через сильні дощі.

Читати далі

Урожай ячменю цього року скоротився майже на 13 млн тонн

Урожай ячменю цього року нижчий від торішнього майже на 13 млн тонн – в основному через неврожай у Канаді та США, але також і через скорочення обсягів у Євросоюзі та Росії, повідомляють аналітики H. M. Gauger GmbH у своєму листопадовому звіті.

Читати далі

Пивоварение с каннабисом. Взвешенный подход (часть 2)

Статью опубликовано в журнале “Ассоциации домашних пивоваров”.

Авторы Mark Rocheleau и Andrew Orr

Mark Rocheleau – титулованный домашний пивовар и недавний участник конкурса GABF Pro-Am 2019 года, на котором он выступал в партнерстве с Adamant Brewing и Blending out of Boulder, штат Колорадо. Andrew Orr работает в Native Roots Cannabis Co., в их основном питомнике Boulder, где он добивается наивысшего качества для медицинской и рекреационной марихуаны, имеющейся в продаже.

Перевод – Людмила Вознюк.

Читати далі

Пивоварение с каннабисом. Взвешенный подход (часть 1)

Статью опубликовано в журналу “Ассоциации домашних пивоваров”.
Авторы Mark Rocheleau и Andrew Orr

Mark Rocheleau – титулованный домашний пивовар и недавний участник конкурса GABF Pro-Am 2019 года, на котором он выступал в партнерстве с Adamant Brewing и Blending out of Boulder, штат Колорадо. Andrew Orr работает в Native Roots Cannabis Co., в их основном питомнике Boulder, где он добивается наивысшего качества для медицинской и рекреационной марихуаны, имеющейся в продаже.

Перевод – Людмила Вознюк.

Читати далі

Хмелярство в Україні: особливості розвитку

У середині 80-х років Україна за площею насаджень хмелю (9,4 тис. га) і валовим збором шишок (7 тис. т) була на п’ятому місці в світі після США, Німеччини, Китаю та Чехословаччини. Упродовж 2000–2013 рр. продуктивні площі насаджень хмелю зменшилися у 3,6 рази (з 1346,0 га до 377,6 га), за 2014–2020 рр. хмелегосподарствам вдалося збільшити площі лише на 52,4 га. Найвищий валовий збір хмелю був зафіксований у 2009 році (1340 т), за період 2011–2020 рр. хмелегосподарства отримували врожай лише на рівні 500–600 т. Про це йдеться у науковому дослідженні “ХМЕЛЯРСТВО УКРАЇНИ: АСПЕКТИ СУЧАСНОГО СТАНУ”  Т.А. ШТАНЬКО, Т.Ю. ПРИЙМАЧУК.

Читати далі

Пивоварне обладнання "Пивояр": висока якість за доступною ціною

Під таким гаслом з 2011 року працює компанія «Пивояр», яка розпочала свою історію з експерименту на звичайнісінькій кухні. У далекому 2010 році якість масового пива перестала задовольняти певну частину любителів пінного, і двоє товаришів вирішили зварити власний напій. Після вдалого досвіду «в кухонному форматі» виробники зібрали пивоварний котел на 150 літрів і пива стало вистачати вже всім рідним і близьким. А на зміну першому котлу, який успішно продали іншому пивовару-початківцю, була зібрана його друга, вдосконалена, версія. Так з’явився на той момент другий за рахунком виробник пивоварень в Україні.

Читати далі

Как сочетать хмели между собой, чтобы они дополняли друг друга

Составить гармоничное сочетание разных сортов хмеля — не такая простая задача. При удачном сочетании вкусы и ароматы будут дополнять или усиливать друг друга, и могут даже образоваться совершенно новые ноты. Опытом подбора сочетаний в журнале Craft Beer & Brewing делится главный пивовар Firestone Walker Мэтт Бринильдсон. Материал переведен порталом Profibeer.

Читати далі

Аналитики назвали ситуацию на мировом рынке солода непредсказуемой

Из-за неудовлетворительного урожая пивоваренного ячменя в Северной Америке и Европе, мировой пивной рынок ждёт дефицит сырья. Как предупредили аналитики H. M. Gauger, предложение ячменя сейчас недостаточное, что оказывает давление на цены на солод, которые уже выросли на более чем 50 евро за тонну в сравнении с прошлым годом. Материал подготовлен порталом Profibeer.

Читати далі

Крафтотворіння по-українськи: якість, творчість і контроль – такими є основні стабільного успіху сім'ї ресторанів ALTBIER

Важлива перевага крафтового пивоваріння полягає в тому, що кожна броварня у процесі розвитку проходить особливий шлях, створюючи при цьому неповторні продукти. У підсумку ж у «виграші» залишаються всі – і пивовари, котрі мають змогу експериментувати та зростати професійно, і споживачі, які отримують ексклюзивне пиво. Чудовий майданчик для становлення, розвитку та подальшої плідної праці багатьох талановитих пивоварів нині – це броварні групи компаній AltBier. Пишатися тамтешнім майстрам є чим: зараз в інтелектуальній скарбничці підприємства – близько 80 сортів пива, авторства як чеських, так і місцевих броварів. Коли маєш таку вагому базу, важливо постійно втримувати найвищий еталон якості продукції, вважає генеральний директор ГК AltBier Сергій КОВАЛЕНКО. Проте й творити броварі AltBier не припиняють.

Читати далі

Банка: новий тренд vs виклики

Якщо декілька років тому крафтовий пивний ринок найбільше потребував
поліпшення якості продукції, про що свідчили результати Дегустаційних конкурсів East European
Beer Award, то сьогодні чи не найактуальніше питання – це успішні продажі. Пивоварні прагнуть не тільки
покращити якість пива, але й належним чином подати свій продукт. Відтак вдаються до різних експериментів, один з яких – розлив пива у банку.

Читати далі

Оберіть BREW 20 – оптимальне рішення для пивних пабів та мініпивоварень!

Сепараційний модуль BREW 20 ввели в експлуатацію на пивоварні «РОМА» навесні 2021 року. Використання цього модулю дозволяє отримати стабільніше пиво з огляду на якість і смак. Крім того, не виникає проблем з бродінням, яке може відбуватися у пляшках.

Читати далі

Цифра місяця: обсяг виробництва пива знизився на 5%, солоду - на 25%

Згідно із повідомленням генерального директора ПрАТ «Укрпиво» Коренькової Г.М., експертна оцінка обсягу виробництва пива по Україні (крім пива безалкогольного з умістом спирту до 0,5 об. %) за 8 місяців 2122,4 млн.дал, або становить 95,3 % до аналогічного періоду 2020 року. Виробництво солоду – 139 802 тонн, що становить 75,3 % до аналогічного періоду 2020 року.

Читати далі

Мар’ян ГОДА, «Рівень»: «Задля підтримки пивної галузі України пивоварам потрібно об’єднуватися!»

23 квітня під час Х Форуму пивоварів і рестораторів пивовари обговорили гострі проблеми галузі, як-от ціновий демпінг, наслідки коронакризи для пивного бізнесу та шляхи її подолання. Пивовари погодилися щодо того, що галузі потрібна єдина асоціація пивоварів, яка
лобіюватиме інтереси як великих, так і малих виробників. Директор пивзаводу «Рівень» Мар’ян ГОДА наголосив на важливості такого об’єднання. Докладніше про цю ініціативу – в ексклюзивному інтерв’ю журналу Beer.Technologies&Innovations.

Читати далі

Vetropack: запаковано зі смаком

Пиво – унікальний напій, який за популярністю у світі поступається лише воді та чаю, а серед алкогольних виробів взагалі забирає пальму першості. Наразі налічують близько 400 сортів пінного, проте найбільшою популярністю користується саме крафтове пиво – продукт виробництва пивоварень, над складом якого постійно експериментують пивовари, додаючи до базових інгредієнтів (води, солоду, хмелю, дріжджів) нові особливі елементи, що іноді можуть кардинально змінити смак.

Читати далі