Названо «Найкращий пивний бар» і «Найкращий пивний ресторан»: результати Національної ресторанної премії СІЛЬ

02 Грудня 2020

СІЛЬ
1 грудня Києві відбулася урочиста церемонія нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ 2020. Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся в онлайн-форматі. Цьогоріч 2250 закладів-номінантів були висунуті на здобуття премії, проте лише 162 з них стали фіналістами, а 18 отримали мідні сковорідки. Медіагрупа «Технології та Інновації» традиційно виступає інформаційним партнером премії, і ми вже готові розповісти про переможців!

Найкращим пивним рестораном 2020 року за версією ресторанної премії СІЛЬ став ресторан-пивоварня AltBier, (Харків).

Дорогі друзі, хочу поділитись нашою радістю! Шоу-ресторан AltBier – кращий пивний ресторан країни. Ми отримали сковорідку Сіль. Я вдячний нашим гостям, кухарям, пивоварам, керуючому, офіціантам, нашій арт-групі, яка створює емоції разом із усією нашою сім’єю. Я піднімаю цей бокал за сім’ю AltBier, за Харків, за наших гостей! Ура! – поділився власник сім’ї закладів AltBier Сергій Коваленко.

За результами народного голосування кращим пивним рестораном став Brugge, (Київ).

Найкращим пивним баром 2020 року за версією ресторанної премії СІЛЬ став Lisopylka, (Київ).

Дякую всім, за те, що ви поряд. Цьогоріч Lisopylka відсвяткувала свій 5-річний ювілей. Наші гості, як наша родина: постійно приходять і живуть нашими радостями й незгодами. Ми будемо старатись й надалі варити пиво й радувати всіх, – поділився співзасновник пивоварні Varvar і бару Lisoрylka Василь Микулин.

За словами ресторатора і візіонера премії Сави Лібкіна, цього року головним словом в ресторанному бізнесі, і не тільки, стало слово на букву ж.

 Це не те, про що ви подумали. Це життєстійкість. Стиснути зуби і триматися. Якщо всі зуби на місці і є за що триматися, значить прорвемося.

Читайте також: Пивовар Дмитро Некрасов, член журі Національної Ресторанної Премії «Сіль»: «Пиво не може «зробити» ресторан, але ресторан може стати амбасадором пива!..»