Протягом карантину більш ніж на третину зросла відвідуваність сайту «Пиво. Технології і Інновації» beertechdrinks.com

10 Червня 2020

Зростання
Починаючи з січня 2020 року, кількість відвідувань сайту «Пиво. Технології і Інновації» beertechdrinks.com невпинно зростає. Так, у травні цей показник виріс на 36,16% у порівнянні з минулим місяцем, а кількість переглядів збільшилась на 27,55%. Щодня сайт відвідують 400 і більше читачів. Серед відвідувачів сайту найбільше жителів з України (понад 80 відсотків), Росії (8 відсотків) та США (4 відсотки), а також з Польщі,  Білорусі, Чехії, Казахстану, Німеччини, Великої Британії та ін. Є окремі відвідувачі навіть з Єгипту і декількох країн Азії.

Як підтверджують аналітичні дані, проєкт цікавий молодим, енергійним та підприємливим людям: цільова аудиторія  –  це чоловіки та жінки, переважно віком 25-44 роки. У рейтингу Google сайт піднявся на три позиції (сайт показали 141 тисячу разів, а кількість кліків становила більше 5 тисяч).

Найчастіше читачі заходять на сайт зі своїх мобільних телефонів (майже 70%), і тільки 30% «з хвостиком» – зі стаціонарних комп’ютерів і планшетів. Найбільший відсоток трафіку складає пошуковий, далі – трафік з соцмереж і прямі переходи на сайт.

Зросла аудиторія й фейсбук-сторінки «Пиво. ТІ» https://www.facebook.com/techdrinks.info/: за останній місяць на сторінку проекту підписалися 200 нових користувачів. Охоплення дописів становить у середньому 13 і більше тисяч показів. У групі Craft Beer Forum https://www.facebook.com/groups/343491719571769/ уже 320 учасників, і щотижня їх число збільшується. Ці ресурси покликані сприяти поширенню інформації, в т.ч. і з сайту «Пиво. Технології та Інновації», – насамперед, що стосується діяльності пивоварень і виробництва пива.

Проєкт Beer Technologies постійно розвивається, і сьогодні тут перемагає тема не тільки Технологій, а Пива – в усій його різноманітності, Пива як найдавнішого в світі продукту, високоякісного напою, який не перестає вдосконалюватися і радувати мільйони своїх прихильників.

Сьогодні проєкт – це журнал Beer Technologies,  сайт beertechdrinks.com, фейсбук-спільнота ПИВО.Технологии и Инновации і, віднедавна, відеоканал BEER Technologies journal, які стали ефективними інформаційними майданчиками не лише для фахівців, але й для всіх, кого цікавить пиво і пивоваріння. Головним завданням Beer. TІ залишається щоденне інформування читацької аудиторії про здобутки українських пивоварень, досвід пивоварів,  маркетингові знахідки. А ще – розповіді про майстрів своєї справи і їхнє переможне пиво, про культуру споживання пива.

Сайт beertechdrinks.com активно функціює, постійно оновлюється і стежить за останніми трендами у галузі пивоваріння.

Приєднуйтеся до Клубу партнерів і друзів проєкту Beer Technologies, стежте за нашими оновленнями на сайті та у спільноті ПИВО. Технологии и Инновации і будьте успішними!