Пивоварне обладнання "Пивояр": висока якість за доступною ціною

25 Жовтня 2021

Пиво

Під таким гаслом з 2011 року працює компанія «Пивояр», яка розпочала свою історію з експерименту на звичайнісінькій кухні. У далекому 2010 році якість масового пива перестала задовольняти певну частину любителів пінного, і двоє товаришів вирішили зварити власний напій. Після вдалого досвіду «в кухонному форматі» виробники зібрали пивоварний котел на 150 літрів і пива стало вистачати вже всім рідним і близьким. А на зміну першому котлу, який успішно продали іншому пивовару-початківцю, була зібрана його друга, вдосконалена, версія. Так з’явився на той момент другий за рахунком виробник пивоварень в Україні.

Спочатку виробники збирали прості та дуже недорогі конструкції для домашніх пивоварів і приватних підприємців, платоспроможність яких далеко не завжди дозволяла придбати обладнання у наявного тоді в Україні єдиного виробника, не кажучи вже про закордонних. Проте прагнення до досконалості, властиве хлопцям з «Пивояру» від природи, підштовхувало до створення не тільки дешевих, але й зручних і функціональних конструкцій. Саме завдяки цьому народилася ідея з гліколевою сорочкою нагріву, яку
швидко оцінили багато пивоварів за простоту і надійність, а виробники, що з’являлися в Україні вже пізніше, стали повторювати цей успішний підхід.

Здобувши знання й досвід у пивоварінні, виробники оснащували обладнання продуманими, необхідними опціями при помірному та плавному підвищенні остаточної ціни для крафтового руху в Україні. Можна сказати, що компанія росла разом з ринком, разом з українськими пивоварами. Після впровадження та вдосконалення гліколевого нагріву компанія взяла на озброєння ще ряд концептів, які дозволяють спростити життя пивовара, знизити вартість обладнання і зменшити його енергоспоживання. Як один
із прикладів, на противагу усталеній на той момент традиції використання двоконтурного теплообмінника в парі з великим баком крижаної води «Пивояр» пропонує охолодження сусла на одноконтурному теплообміннику разом з баком холодної води та використанням цієї ж, але вже нагрітої води для наступного варіння. Такий підхід до економії не міг бути не помічений ощадливими європейцями, і компанія почала експорт своїх пивоварень в Європу та інші країни світу під окремим брендом Brovarni.

Виробник «Пивояр» продовжує свій розвиток, оптимізуючи та впроваджуючи нові розробки. Разом з виробництвом готових комплектів обладнання для мініброварень компанія починає серійний випуск і продаж окремих компонентів та агрегатів, виконаних з урахуванням специфіки пивоварного виробництва на базі власного накопиченого досвіду в пивоварінні.

Крафтові пивовари вже навчилися варити прекрасне пиво, і тепер постало питання про полегшення їхньої часто нелегкої праці. Сьогодні основна тенденція в розвитку пивоварного обладнання – автоматизація й підвищення зручності виробничих процесів і контролю за ними.

Ми пропонуємо увазі пивоварів новітню автоматичну станцію мийки кегів, використання якої дає очевидні вигоди:

  •  економію миючих засобів;
  • зменшення трудовитрат на мийку кегів;
  • відмінну якість мийки і як результат, збільшення терміну зберігання пива;
  • економію часу та збільшення оборотності тари;
  • відсутність «людського фактора» і можливих виробничих травм.

А тим, хто пов’язаний з виробництвом ємнісного обладнання під тиск і, насамперед, пивоварного обладнання, компанія пропонує виготовлення круглих люків діаметром 400 мм і сферичних днищ з чистовим машинним поліруванням до дзеркального блиску.

На завершення хочеться додати, що колектив компанії «Пивояр» відчуває себе причетним до розвитку українського крафтового руху і вітає зростання спільноти поціновувачів і виробників відмінного пива!

Головна мотивація колективу залишилася незмінною, як і десять років тому: бачити в кожному місті нашої країни унікальні крафтові пивоварні і, передусім, пивоварні, що працюють на вітчизняному обладнанні та вітчизняній сировині! «Пивояр» закликає всіх колег працювати над імпортозаміщенням, а українських аграріїв – направити всі зусилля на селекцію та виробництво якісної сировини. Наша заповітна мрія – бачити в Україні великий асортимент якісного пива за доступною ціною, і вона обов’язково втілиться у життя!

З питань придбання мийки для кегів і люків звертайтеся за телефоном:
+ 38 (073) 900 15 15 (Viber)

З питань придбання обладнання для броварень звертайтеся за телефоном:
+38 (068) 855 28 49 (Viber, WhatsApp)
Детальна інформація на сайті компанії
www.pivovarni.com.ua