«Термо-Паб»: виготовимо разом найкраще пиво

28 Серпня 2021

Пиво
Незважаючи на ситуацію, яку переживає весь світ останні півтора року, виробництво пива було та залишається популярним і дуже привабливим бізнесом.

Це пояснює низка факторів, серед яких можна виділити такі:

  • пивоваріння – це високорентабельний бізнес, який дозволяє окупити проєкт за короткий проміжок часу;
  • виробництво пива можна реалізувати в різних форматах: домашня, ресторанна, промислова пивоварня або ж пивоварня-магазин;
  • пивоваріння – це не тільки традиційні технології, а й творче самовираження, яке дозволяє створювати ексклюзивні сорти пива та творити справжній крафт;
  • пивоваріння – дуже гнучкий бізнес, який, з одного боку, дозволяє мінімізувати ризики та капіталовкладення на старті проєкту шляхом вибору мінімальної комплектації пивоварні, а з другого, він дозволяє за необхідності істотно наростити обсяги виробництва.

Головна місія компанії «Термо-Паб» полягає в тому, щоб допомогти реалізувати мрію, ідею для тих, хто вирішив зайнятися пивоварінням. За короткий період часу компанія «Термо-Паб» змогла заявити про себе
як про надійного та професійного партнера в сфері виробництва пивоварного обладнання. З кожним місяцем збільшується кількість запущених компанією проєктів, постійно розширюється їх географія, а найголовніше – зростає кількість задоволених покупців обладнання «Термо-Паб».

Серед останніх проєктів компанії – пивоварня Kölenberg. Це перша пивоварня в популярному туристичному місті України Кам’янці-Подільському, виконана в форматі «пивоварня-магазин». Кожен відвідувач закладу має можливість через «скло» побачити обладнання пивоварні, спостерігати за роботою пивовара і, звичайно ж, придбати відмінне танкове пиво. Розлив пива в магазині здійснюється безпосередньо з форфасів. Пивоварня була запущена в березні 2021 року, але для цього проєкту вже двічі замовляли додаткове обладнання – ЦКТ та форфаси компанії «Термо-Паб».

– Вважаємо, що це найкраща оцінка від замовників пивоварного обладнання та підтвердження надійності «Термо-Паб» як ділового партнера, – розповідають у компанії.

Львівська пивоварня Castlehill – молодий амбітний проєкт, який стрімко розвивається. Встановлення та запуск нового пивоварного обладнання на основі варильного відділення об’ємом 1000 літрів повинне вивести пивоварню на абсолютно новий рівень.

Пивоварня-паб «МІФ» у місті Івано-Франківськ раніше мала досвід роботи на обладнанні іншого виробника, але під час розширення виробництва, там обрали компанію «Темо-Паб»: варильний порядок об’ємом 1000 л і додаткові ЦКТ. Також за технічним завданням замовника фахівці компанії «Термо-Паб» спроєктували та виготовили незвичайну пивну колону. Її особливість полягає в тому, що до пивних кранів доданий барний охмелювач, який дозволяє експериментувати з пивом, додавати до напою оригінальні смакові та ароматичні нотки на етапі розливу.

Український виробник пивоварень «Термо-Паб» довів на своїх реалізованих проєктах, що надійне, якісне
обладнання абсолютно реально купити за правильну ціну. Адже саме фінансове питання для багатьох майбутніх пивоварів – це наріжний камінь і в плані пошуку коштів для старту проєкту, і, звичайно ж, щодо термінів його окупності. Чітко розуміючи сподівання наших замовників, компанія «Термо-Паб» демонструє розумну цінову політику на пивоварне обладнання і пропонує максимально комфортні умови оплати.

Важливо! Співробітники компанії «Термо-Паб» перебувають у постійному контакті зі своїми замовниками,
отримують зворотний зв’язок, зауваження, пропозиції та оперативно реагують на отриману інформацію. Для нас вкрай важливі пропозиції пивоварів, технологів і власників бізнесу, вони допомагають нам удосконалювати вироблене обладнання, реалізовувати нові технічні ідеї та, як результат, покращувати кожен наступний проєкт. Такий підхід достойно оцінили наші партнери, і найкраще свідчення цього – їхні звернення в компанію «Термо-Паб» з питань реалізації нових проєктів або з метою збільшення продуктивності наявних виробництв. Зазначимо, що для постійних замовників компанія пропонує ексклюзивні ціни та умови оплати.

Пивоварне обладнання «Термо-Паб» виготовляється на власному виробництві в Києві лише з високоякіс-
них матеріалів і комплектуючих. Устаткування успішно пройшло випробування і сертифіковане в системі
Conformite Europeenne згідно з технічними регламентами та директивами ЄС.

Про останні  новинки на ринку сировини і обладнання читайте в журналі Beer. Technologies&Innovations  №20!

Поспішайте оформити підписку на журнал 2022 року (вартість – 450 грн)!

Для найбільших фанів пива і пивоваріння медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує оформити передплату на журнали за АКЦІЙНОЮ ЦІНОЮ!

Журнал «Beer Technologies» за 2021 р. можна придбати за 350 грн! За 2021-2022 рр. – за 800 грн!

АКЦІЯ діє до 12.09.2021 року.

Лариса Товкач: тел.: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net