Yakima Chief Hops проведе Hop & Brew School

26 Серпня 2021

Віртуальна школа хмелярства й пивоваріння
Постачальник хмелю Yakima Chief Hops (YCH) запрошує світову пивну спільноту  приєднатися до віртуальної школи хмелярства й пивоваріння. Цей п’ятиденний захід пройде з 30 серпня по 3 вересня.

Через COVID-19 YCH буде проводити цей захід у віртуальному форматі, оскільки нині безпека залишається головним пріоритетом. Цьгоріч у програмі школи заплановані заняття, присвячені новим відкриттям у галузі хмелярства, методам застосування хмелю, дослідження  пивної індустрії,  і порадам з домашнього пивоваріння. Учасники також познайомляться з вирощуванням органічного і експериментального хмелю зсередини. Серед спікерів – як експерти хмелевої індустрії, так і ветерани пивоваріння.

У цьому році ми зосереджені на наданні цінного технічного контенту, щоб допомогти пивоварам вивести своє пиво на новий рівень», – розповідає Кевін Соулз, керівник відділу маркетингу YCH.
– Ми з нетерпінням чекаємо можливості створити цю платформу для експертів галузі, щоб вони могли поділитися своїми знаннями з пивоварами по всьому світу.

Фермерські тури зазвичай є основним компонентом програми Hop & Brew School. Нині організотари не можуть проводити особисті тури, проте вони створили віртуальні профілі виробників, щоб поглянути на сімейні ферми зсередини.
Щоб переглянути повний розклад віртуальної школи Hop & Brew School® на 2021 рік, відвідайте hopandbrewschool.com.

Підключитися до семінарів можна буде через Youtube або Zoom, записи потім будуть збережені. Участь безкоштовна і відкрита для всіх, однак деякі семінари вимагають попередньої реєстрації, і кількість їх учасників обмежена. Також на сайті доступні навчальні матеріали з минулого року.