Колабораційна варка: студенти НУХТ і пивовари «Волинського Бровара» зварили новий сорт пива

24 Лютого 2021

Колабораційна варка
Викладачі та магістранти кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Національного університету харчових технологій спільно з пивоварнею «Волинський Бровар» організували варку крафтового пива Hazy West Coast IPA «HELLO».

Про створення нового сорту розповідають учасники колабу, представники НУХТ:

Ідея створення нового пива виникла на ґрунті спільних поглядів на справжній крафт й бажання розвивати і збагачувати міжнародну крафтову культуру власним креативом. Ідею для співпраці запропонував директор пивоварні «Волинський Бровар» та випускник кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Микола Іващишин, який бере активну участь у житті кафедри та університету.

Для варки обрали сорт Hazy West Coast IPA «HELLO», який випустять під ТМ Mikki Brew. Це світле нефільтроване пиво, яке вирізняється насиченістю смаку та мутністю.

Також учасники проєкту відвідали дегустацію й за круглим столом обговорили подальші плани та співпрацю між університетуом і пивоварнею «Волинський Бровар».

У кінці дня зварене пивне сусло відправилися в ємність для бродіння, а всі учасники процесу тепер з нетерпінням очікуватимуть готовий продукт. Орієнтовна дата готовності пива Hazy West Coast IPA «HELLO» – 25.03.2021.