Компанія А-профі презентує лінійку APRO

25 Лютого 2021

APRO
Останні кілька років компанія «А-Профі» працювала над створенням нової лінійки препаратів APRO. Які продукти увійшли до цього портфелю – далі у матеріалі.

APRO – це портфель спеціально відібраних і ексклюзивно створених препаратів для харчового виробництва.

До лінійки APRO входять:

• професійні миючі та дезінфікуючі препарати широкого спектру дії для всіх галузей харчової, медичної та хімічної промисловості;

• ферментні препарати для всіх технологічних стадій виробництва;

• дріжджі для виробництва пива і сидрів, тихих, ігристих і плодово-ягідних вин;

• препарати для колоїдної і фенольної стабілізації;

• фільтруючі матеріали для грубої, освітлюючої, знепліднюючої та стерильної фільтрації.

До слова, компанія «А-Профі» – визнаний експерт у сфері забезпечення пивоварного, виноробного, спиртового, сокового, молочного, кондитерського, фармацевтичного та харчового виробництва комплексними технологічними рішеннями та сертифікованою продукцією. Представництва компанії розташовані в Україні, Грузії, Болгарії, Білорусі, Узбекистані, Німеччині, Азербайджані та Росії. Вже понад 15 років «А-Профі» справою підтверджує своє гасло: «Надійність, якість, інноваційність».

Як розповідає засновниця компанії «А-Профі» Анна НІДЕРЛАНДЕР, тут сповідують стратегію, яка базується на трьох основних китах: розвиток ринку, посилення позицій на ньому та розвиток продукції.

Ми передаємо знання та втілюємо нові розробки інноваційних продуктів, використовуючи найновіші технології західних партнерів. Вони довіряють нам розширення свого бізнесу. Найкращим підтвердженням цього факту є те що, наше підприємство стало офіційним дистриб’ютором компанії KRONES – світового лідера серед виробників високоякісних мастильних матеріалів і клею. Наші партнери розробляють у лабораторіях інноваційні продукти, адаптовані до особливостей кожної країни, оскільки і ментальність, і смаки всюди різні. Для
фахівців компанії характерне нестандартне мислення, до того ж вони завжди готові брати відповідальність на себе. Ми працюємо швидко і якісно, за принципом «виграє не той, хто розумніший, а той, хто швидший». Утім, у нашій справі потрібне і те, й інше.

Детальніше про останні розробки компанії читайте в журналі Beer.Technologies&Innovations №17-18-19!
Придбати журнал можна в нашому інтернет-магазині – http://beertechdrinks.com/catalog/beer-technologies-2021-1-19/

Поспішайте оформити підписку на журнал 2021 року  (вартість – 450 грн)!

Анна Ільчук, тел .: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Лариса Товкач: тел .: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net