Лабораторія «під ключ»: українська якість та доступність

30 Квітня 2019

Санітарія
Складні процеси, якими займаються великі заводи в лабораторіях, сьогодні можна помітно спростити. Їх можливо контролювати навіть у невеликій лабораторії на пивоварні. Тому наявність власного обладнання для перевірки якості пива та основних вузлів виробництва пивзаводу стають гострою необхідністю пивовара. Цю тему ми підняли в новому випуску журналу BEER Technologies

Чистота на виробництві  – це обов’язкова вимога совісного виробника. Якщо не дотримуватися правил санітарії, то пиво чи будь-який інший продукт можна зіпсувати. Тому сучасна пивоварня завжди повинна бути продезінфікована та відмита до блиску. І, звичайно, крім зовнішнього блиску, не можна забувати про внутрішню чистоту. Очевидно, що гарантія якості продукту стає ключовою конкурентною перевагою поважного пивного бренду. У вирішенні цих складних і важливих питань допоможуть у компанії «СФЕРА СІМ».

– Компанія «СФЕРА СІМ» працює на ринку вже 22 роки. Сьогодні її послугами, а також дочірніх підприємств, користуються понад 5,7 тисячі постійних клієнтів по всій Україні. Серед них  – підприємства харчової, легкої та важкої промисловостей, навчальні заклади та науково-дослідні інститути, медичні установи та фармацевтичні компанії. Особливо  – лабораторії якості виробництв,  – розповідає  генеральний директор компанії Олег МЕЛЬНИК. І продовжує: – Наша компанія має досвід повного облаштування лабораторій «під ключ»  – від меблів та обладнання до найдрібніших витратних матеріалів. А для того, щоб краще задовольняти потреби клієнтів, пропонуємо їм послуги двох торгових марок: хімреактиви та субстанції в асортименті від «СФЕРА СІМ», а також лабораторне обладнання та меблі, хімічний посуд, деззасоби, засоби індивідуального захисту від ТМ «МІРА». Запустили навіть власне виробництво лабораторних приладів під брендом «ПРОСТО ПРИЛАД».

«СФЕРА СІМ» і «МІРА» пропонують своїм клієнтам 6 тисяч найменувань продукції для лабораторій. Асортимент справді вражає: тут і реактиви та хімсировина; і лабораторний посуд, інструменти, засоби дезінфекції та спецодяг; і лабораторні прилади; і меблі з різних матеріалів.

За новою логікою сервісу

– Центр забезпечення лабораторій «МІРА» виріс із компанії  «СФЕРА СІМ». Як відомо, оптимальний розподіл ролей (спеціалізація та кооперація) дозволяє досягати найвищої ефективності праці. Тому задля кращого задоволення потреб клієнтів ми й заснували новий бренд,  – роз’яснює генеральний директор компаній.

Колектив компанії «МІРА» – це фахівці не лише в галузі торгівлі. Зазвичай це люди з вищою хімічною та інженерно-технічною освітою. Зрозуміло, що такі працівники надають справді фахові консультації та послуги.

Ще одна нова виробнича марка, що входить до складу компанії, «ПРОСТО ПРИЛАД», презентувала свою продукцію у жовтні 2017 року на головній галузевій міжнародній виставці LabComlEX у Києві. Наразі це лінійка з дев’яти зразків лабораторного устаткування, які поставлені на виробництво й успішно продаються.

– «ПРОСТО ПРИЛАД»  – це обладнання першої необхідності, яке справді спрощує роботу в лабораторії. Окрім того, продукція «ПРОСТО ПРИЛАД» має незаперечні переваги. Передусім, вона вдвічі-втричі дешевша за німецькі аналоги. І настільки ж надійніша за китайські. Ці прилади сконструйовано руками досвідченого українського інженера, а всі робочі деталі виготовляють в Україні з якісного матеріалу. Ключова ідея проста, як і кожен наш прилад: надійна механіка, вивірена конструкція, випробувані матеріали і нічого зайвого, – підсумовує Олег Мельник.

А що для пивовара?

Олег Мельник розповідає, що всі три торгові марки залучалися до одного з найбільших проектів компанії  – облаштування лабораторії на пивзаводі «Кумпель» у Львові.

– Ми займалися лабораторією пивоварні, як кажуть, «від А до Я»: поставили більшість обладнання, проектували та монтували меблі, постійно консультували замовника й разом із ним обирали найоптимальніші варіанти для якісної та надійної роботи лабораторії на пивоварні,  – не без гордості розповідає Олег Мельник.

Окрім широкого переліку товарів та виваженого співвідношення ціна/якість, компанія пропонує фахове проектування меблів та устаткування відповідно до умов лабораторії, гарантійне обслуговування, післягарантійну профілактику та ремонт чи реставрацію лабораторного обладнання, допомогу в навчанні спеціалістів для роботи з обладнанням. І навіть розробить унікальний проект дизайну меблів відповідно до індивідуального замовлення.

Світлана МЕЛЬНИК